صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

واکنش حاجي بابايي به بازگشت احمدي نژاد

حميدرضا حاج بابايي در گفتگو با خبرآنلاين در خصوص پيامدهاي تند شدن و قطبي کردن فضاي سياسي گفت: دو قطبي کردن جامعه نه به صلاح کشور است و نه به صلاح احزاب و گروه هاست.

کد خبر: 3196

عضو کابينه محمود احمدي نژاد در پاسخ به اين سئوال که احتمال بازگشت آقاي احمدي نژاد به قدرت را چقدر جدي مي دانيد؟ گفت: اين سئوال را بايد از خود آقاي احمدي نژاد بپرسيد.

به گزارش زمان حميدرضا حاج بابايي در گفتگو با خبرآنلاين در خصوص پيامدهاي تند شدن و قطبي کردن فضاي سياسي گفت: دو قطبي کردن جامعه نه به صلاح کشور است و نه به صلاح احزاب و گروه هاست.

وي افزود: بايد به سمتي حرکت کنيم که احزاب و گروه ها کار خودشان را انجام دهند و رقابت سالم داشته باشند اما به دنبال دو قطبي کردن فضاي جامعه نباشند چون منافعش مستقيما به سمت دشمنان نظام مي رود.

حاج بابايي با بيان اينکه اميدواريم که فضاي سياسي لطيف تر شود و همگرايي ميان اصلاح طلبان و اصولگرايان بيشتر گردد، افزود: گروه‌ها بايد حول محور منافع نظام و در چارچوب قانون اساسي حرکت کنند و شاهد شکل گيري رقابتي صحيح و سالم در کشور باشيم.

وزير سابق آموزش و پرورش همچنين در پاسخ به اين سئوال که احتمال بازگشت آقاي احمدي نژاد به قدرت را چقدر جدي مي دانيد؟ گفت: اين سئوال را بايد از خود آقاي احمدي نژاد بپرسيد.

حاج بابايي در باره اينکه شما به عنوان يکي از وزراي دولت دهم، آيا قصد ورود به انتخابات مجلس آينده را داريد؟ گفت: تا اين لحظه چنين فکري نکرده ام و تا انتخابات مجلس نيز مثل اينکه بيش از يک سال باقي مانده است و بايد ببينيم تا آن زمان چه اتفاقاتي مي افتد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر