صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

چه کساني از نزديکان احمدي‌نژاد با دولت روحاني در تماس هستند؟

مثلث آنلاين اطلاع يافته که روزهاي چهارشنبه جلسات شوراي سياستگذاري احمدي‌نژاد برگزار مي شود. در اين جلسات که مسائل مختلف کشور، انتخابات‌ها، مواضع دولت يازدهم و ساير مسائل داخلي و خارجي بررسي مي‌شود، بيشتر نزديکان احمدي‌نژاد حضور دارند

کد خبر: 3175

خبرنگار مثلث آنلاين مطلع شده است که جلسات تيم احمدي‌نژاد به طور مرتب برگزار شده و در آن افرادي براي ارتباط با دولت در نظر گرفته شده اند.
به گزارش زمان مثلث آنلاين اطلاع يافته که روزهاي چهارشنبه جلسات شوراي سياستگذاري احمدي‌نژاد برگزار مي شود. در اين جلسات که مسائل مختلف کشور، انتخابات‌ها، مواضع دولت يازدهم و ساير مسائل داخلي و خارجي بررسي مي‌شود، بيشتر نزديکان احمدي‌نژاد حضور دارند. از افراد شاخص حاضر در اين جلسه مي توان به ثمره هاشمي، پروين احمدي‌نژاد، ذاکر اصفهاني، زارعي نجف‌دري، ابراهيمي رکني، بهروز مرادي، غلامحسين الهام، علي اکبر جوانفکر، مرتضي تمدن، عباس اميري فر، عبدالرضا داوري، بهمن شريف‌زاده حضور دارند.
برخي ديگر از اخبار حکايت از ارتباط بعضي از نزديکان احمدي نژاد با دولت يازدهم دارد. گفتني است «ا. ر»، «م. ت» و «م. ر» با برخي از مسئولان دولت يازده از جمله «ح.ف» و «ح.ه» ارتباط مناسبي دارند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر