صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

نبايد دولت را وارد مباحث حصر کرد

بهزاد نبوي: عارف پتانسيل تبديل شدن به کروبي را دارد

بهزاد نبوي در جلسه شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات گفته است که محمدرضا عارف پتانسيل تبديل شدن به مهدي کروبي را دارد و ممکن است که راه خود را مانند آنچه کروبي در انتخابات 84 انجام داد از اصلاح طلبان جدا کند. بهزاد نبوي به اصلاح طلبان توصيه کرده است که کاري نکنيد عارف روي دستمان بماند.

کد خبر: 3172

متن پيش رو در مثلث منتشر شده و انتشار آن به معني تاييد تمام يا بخشي از آن نيست.

-------------------------------------------------------------------

روايت مثلث از اظهارات بهزاد نبوي: عارف پتانسيل تبديل شدن به کروبي را دارد / نبايد دولت را وارد مباحث حصر کرد

مثلث نوشت: بهزاد نبوي در جلسه شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات گفته است که محمدرضا عارف پتانسيل تبديل شدن به مهدي کروبي را دارد و ممکن است که راه خود را مانند آنچه کروبي در انتخابات 84 انجام داد از اصلاح طلبان جدا کند. بهزاد نبوي به اصلاح طلبان توصيه کرده است که کاري نکنيد عارف روي دستمان بماند.
او در اين جلسه گفته برخي اصلاح‌طلبان کارگزاراني به او القا کردند که او داراي پايگاه راي مناسبي است و به همين منظور او را تشويق به حضور در انتخابات کردند.
بهزاد نبوي ادامه داده است که: ما در نهايت بايد عارف را جذب کنيم. اما بايد طبق قاعده‌اي او را به شوراي اصلاحات وارد کنيم. بهزاد نبوي در بخش ديگري از صحبت‌هايش مي‌گويد: ما اصلاح طلبان بايد از دولت حمايت کنيم. لازم نيست به دولت فشار بياوريم که موضوع حصر را بايد حل کند. نبايد دولت را وارد اين مباحث کرد. من وقتي در زندان بودم به روحاني پيام دادم که دنبال آزاد شدن ما نباش. بالاخره محکوميت ما روبه اتمام است و آزاد خواهيم شد. بهتر است به مسائل مذاکرات و مشکلات اقتصادي بپردازيد.»
بهزاد نبوي مي‌گويد: سرنوشت ما اصلاح طلبان با دولت گره خورده است و افکار عمومي روحاني را اصلاح طلب مي دانند. مردم نمي دانند که ما به خاطر پيروز نشدن قاليباف و جليلي از روحاني حمايت کرديم. بنابراين مي بايد هم سکوت کنيم و هم کمک کنيم. حتي در جلسات خصوصي هم نبايد دولت را نقد کرد. چون بالاخره به گوش دولت مي‌رسد و موجب دلخوري مي شود. بايد جلوي تندروي‌ها گرفته شود.»
بهزاد نبوي که سالها امورات سازمان مجاهدين انقلاب را هدايت مي کرد در بخشي از جلسه متذکر مي شود که: شعار نه غزه نه لبنان که برخي از ما نيز آن را قبول نداشتيم، باعث اخراج ما از سياست کشور شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر