صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

آیت‌الله‌لاریجانی فردا با مردم‌سخن‌می‌گوید

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضائیه گفت: آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس دستگاه قضا فردا شب در یک گفت‌وگوی زنده تلویزیونی ضمن ارائه گزارش از عملکرد دستگاه قضا، با مردم سخن می‌گوید.

کد خبر: 31661

زمان به نقل از اداره کل روابط عمومی قوه قضائیه، حسن رحیمی در تشریح محورهای این گفتگوی زنده تلویزیونی گفت: رئیس قوه قضائیه در این گفت‌وگوی زنده تلویزیونی که فردا شب ساعت 22:45 از شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود، ضمن تشریح سیاست‌ها، برنامه‌ها، اهداف، اقدامات و عملکرد یک سال گذشته قوه‌قضائیه را نیز بیان خواهد کرد.

قائم مقام ستاد بزرگداشت هفته قوه قضائیه همچنین از برگزاری همایش بزرگ دستگاه قضایی در تاریخ هفتم تیرماه 1394 خبر داد و گفت: در این همایش سراسری که با حضور سران قوا، مسئولان عالی رتبه نظام، مسئولان عالی قوه قضائیه، قضات و کارکنان دستگاه قضایی برگزار می شود، عملکرد یک ساله قوه قضائیه تبیین و با بحث و بررسی درباره برنامه‌های آینده دستگاه قضایی محورهای عمده تلاش‌ها و موفقیت‌های آن در کنار مشکلات و تنگناهای موجود بر سر راه دستگاه قضایی نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و از تعدادی از قضات و کارکنان نمونه دستگاه قضایی نیز تقدیر می‌شود.

رحیمی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و معمار دستگاه قضایی شهید آیت‌الله بهشتی، از تجدید میثاق مسئولان عالی قوه قضائیه با آرمان های حضرت امام (ره) با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) و نیز حضور بر سر مزار شهدای هفتم تیر در یکی از روزهای هفته قوه قضائیه خبر داد.

به گفته این مقام مسئول قضایی در هفته قوه قضائیه رؤسای کل دادگستری استان‌ها و شهرهای مختلف با حضور در نماز جمعه اقدامات و عملکرد حوزه تحت مدیریت خود را به اطلاع مردم خواهند رساند.

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضائیه با تأکید بر اینکه در طول هفته بزرگداشت قوه قضائیه برنامه‌های مخلتف دیگری نیز در تهران و سراسر کشور برگزار خواهد شد ابراز امیدواری کرد که این برنامه‌ها به صورت مناسب و فراگیر از سوی رسانه ملی و سایر رسانه‌ها اطلاع رسانی شود تا عموم مردم در جریان عملکرد دستگاه قضایی قرار گیرند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر