صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

حمله شدیدالحن یک امام جمعه به کوچک‌ زاده

امام جمعه و نماینده ولی فقیه در کرمان در دیدار با مدیران جدید و قدیم آموزش و پرورش کرمان، به شدت از افراطیون انتقاد کرد.

کد خبر: 31589

خبرگزاری ایسنا: امام جمعه و نماینده ولی فقیه در کرمان در دیدار با مدیران جدید و قدیم آموزش و پرورش کرمان، به شدت از افراطیون انتقاد کرد.

«عصر قانون» نوشت: آیت‌الله جعفری امام جمعه کرمان در دیدار با سید داوود ملکی و ابراهیم جهانگیری - مدیران جدید و سابق آموزش و پرورش استان - در بخشی از سخنانش به انتخابات آتی مجلس اشاره کرد و گفت: چندی قبل جلالی (رئیس دفتر مصباح یزدی در کرمان) پیش من آمد و به آقایان روحانی، لاریجانی، باهنر و هاشمی رفسنجانی با الفاظی مانند بیشعور و ... توهین کرد.

وی افزود: به وی گفتم بر چه اساسی این مردان مسلمان را لعنت می‌کنی که وی گفت من اجازه گرفتم.

آیت‌الله جعفری خواستار روشنگری مردم شد و گفت: اینها از عناصر افراطیِ افراطیِ افراطی هستند.

نماینده ولی فقیه در کرمان به ماجرای ملاقات کوچک‌زاده هم اشاره کرد و گفت: وی با چند نماینده دیگر آمده بودند اینجا. وقتی اسم هاشمی را بردم، کوچک‌زاده برآشفت و گفت هاشمی چنین است و چنان.

جعفری افزود: من نمی‌گویم هاشمی معصوم است اما آنوقت که تو در شکم مادرت بودی او داشت شکنجه می‌شد. هاشمی از یاران با وفای امام است. او زندان‌ها رفته است. یک بار هاشمی به من گفت از سر شب تا صبح شکنجه شدم.

امام جمعه کرمان گفت: ما در جامعه با افراطیون مواجهیم. امام به مقام معظم رهبری و آقای هاشمی علاقه داشتند و ما باید مواظب باشیم که مجلسی که در آینده تشکیل می‌شود، اسلامی باشد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر