صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

روش داعش برای یافتن قبطی‌ها+عکس

تروریست های داعش برای یافتن قربانیان قبطی خود در مناطق تحت اشغال ، از یک روش بسیار ساده استفاده کردند : همه قبطی ها خالکوبی دارند!

کد خبر: 31333

در کنار خیابان های مناطق قبطی نشین شهرهای مصر، همه روزه دهها مسیحی قبطی از کوچک و بزرگ را می توان یافت که به بهانه یک رسم دینی که تاریخ آن به قرون اولیه میلاد مسیح بازمی گردد ، مشغول خالکوبی هستند و دراین میان صدای زجر آور و دردناک کودکان و افراد خردسال شنیده می شود که برای نخستین بار خالکوبی می کنند ، درعین حال که برخی برای خالکوبی شجاعت دارند و چندین بار به این کار دست می زنند.

نمادهای دینی و طرحهای مدرن توسط افراد حرفه ای روی دست و بازوهای مشتریان در کنار خیابان خالکوبی می شود.

روش داعش برای یافتن قبطی‌ها+عکس

خالکوبی هایی که در مصر به عنوان یک شاخصه و گواهی عبور هزاران مسیحی به شمار می آید، اما همین طرح ها در مناطق تحت تسلط داعش ، از جمله در لیبی تروریست ها را تحریک می کند که صاحب آن را باید کشت.

در فوریه گذشته، عناصر گروه تروریستی داعش ۲۱ کارگر قبطی مسیحی مصری را - بعد از شناسایی ساده از روی خالکوبی های آنها- در لیبی اعدام کردند.

تروریست های داعش اواخر بهمن ماه سال ۹۳ فیلمی را از سر بریدن ۲۱ کارگر قبطی مصری تحت عنوان "پیامی امضا شده با خون به امت صلیبی" منتشر کردند. این ۲۱ مصری از مدتی قبل کشته شدن در اسارت گروه تروریستی داعش در لیبی بودند.

داعش تصاویری را از این کارگران مصری با لباس نارنجی در سواحل لیبی منتشر و آنان را به عنوان "اسرای صلیبی" معرفی کرد. همه این اسرا از اهالی استان "المنیا" بودند و در لیبی در کارهای ساختمانی فعالیت داشتند.

منبع: العالم

نظرات بینندگان

ارسال نظر