صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

علوي : وزارت اطلاعات هر تهديد امنيتي را در نطفه خفه مي‌کند

علوي در کميسيون امنيت‌ملي: وزارت اطلاعات هر تهديد امنيتيوزير اطلاعات به همراه معاونين و مديران ارشد اين وزارتخانه در جلسه امروز کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس حضور يافتند و تاکيد کردند که رويکرد اين وزارتخانه اين است که اجازه ندهد هيچگونه تهديد يا توطئه‌اي در خارج از مرزها شکل گيرد و هر نوع تهديد امنيتي را در نطفه خفه خواهند کرد. را در نطفه خفه مي‌کند

کد خبر: 3098

ايسنا/ وزير اطلاعات به همراه معاونين و مديران ارشد اين وزارتخانه در جلسه امروز کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس حضور يافتند و تاکيد کردند که رويکرد اين وزارتخانه اين است که اجازه ندهد هيچگونه تهديد يا توطئه‌اي در خارج از مرزها شکل گيرد و هر نوع تهديد امنيتي را در نطفه خفه خواهند کرد.

سيدحسين نقوي حسيني سخنگوي کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با اعلام اين خبر درباره جلسه امروز کميسيون، گفت: وزير اطلاعات در اين جلسه گزارش جامعي از فعاليت‌هاي اين وزارتخانه و اعتبارات مورد نياز دستگاه اطلاعاتي کشور ارائه کرد و ضمن تشکر از نامه کميسيون امنيت ملي در حمايت از اعتبارات و بودجه اين وزارتخانه، از همکاري دولت و معاونت برنامه‌ريزي رييس‌جمهور با اين وزارتخانه هم قدرداني کرد.
سخنگوي کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس ادامه داد: در اين جلسه آقاي علوي با اشاره به انواع توطئه‌ها، تهديدها و اقدامات ضد امنيتي که عليه امنيت کشورمان طراحي مي‌شود گفت که الحمدالله امروز با تکيه بر نيروهاي متخصص و متعهد وزارت و امکانات موجود اجازه نداده‌ايم هيچ قدرت، گروه يا معاندي بتواند به امنيت کشورمان لطمه‌اي وارد کند و در آينده هم قاطعانه اعلام مي‌کنيم که امن‌ترين کشور و جامعه خواهيم بود.

وي اضافه کرد: در اين جلسه همچنين مطرح شد که رويکرد وزارت اطلاعات اين است که اجازه ندهد هيچگونه تهديد يا توطئه‌اي در خارج از مرزها شکل بگيرد و هر نوع تهديد امنيتي را در نطفه خفه خواهند کرد.
سخنگوي کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي يادآور شد: در جلسه امروز همچنين مطرح شد که گروه هاي تروريستي سعي مي‌کنند با وارد کردن امکانات انتحاري و انفجاري به ناامني‌ها دامن بزنند اما سربازان امام زمان (عج) کليه اين تلاش‌ها را کشف و خنثي کرده‌اند تا امنيت شهروندان حفظ شود.
نقوي حسيني در ادامه اظهار کرد: در جلسه امروز همچنين عنوان شد که نيروهاي امنيتي تاکنون به داعش اجازه ندادند حتي يک اقدام ضد امنيتي در کشورمان انجام دهد و در آينده نيز چنين اجازه‌اي به آنها داده نخواهد شد به ويژه اينکه اهل سنت کشورمان در طول تاريخ با همگرايي و تعامل کاملا صميمانه با شيعيان در کشور اجازه حضور و فعاليت به گروه‌هاي تکفيري و افراطي نخواهند داد و همين امر زمينه فعاليت گروه‌هاي تروريستي تکفيري و افراطي را از بين برده است.

سخنگوي کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به تاکيد بر ضرورت مبارزه و مقابله با قاچاق کالا، فرار مالياتي و فساد اقتصادي در بخش ديگري از جلسه امروز کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي، تاکيد کرد: همچنين مطرح شد که چنين امري نيازمند حمايت اعتباري است و وزارت هم در پايان پيشنهادات خود را در زمينه اعتبارات مطرح کرد.
وي با اشاره به ارائه گزارش بروجردي در مورد حضور اعضاي کميسيون در آخرين روز رزمايش ارتش، گفت: رييس کميسيون در همين زمينه از برگزارکنندگان رزمايش تقدير و تشکر کرد و با اشاره به بازديد کميسيون از دستاوردهاي نيروي زميني سپاه از زحمات سردار خاکپور و نيروهاي واحد رزمندگان و حافظان مرزهاي غرب و شرق تقدير و تشکر کرد.

به گفته سخنگوي کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس، بروجردي همچنين با اشاره به حوادث تلخ بحرين، ظلم به مردم بحرين و بازداشت شيخ علي سلمان دبيرکل جمعيت الوفاق را به شدت محکوم کرد.
نقوي‌حسيني يادآور شد که اين کميسيون در جلسه امروز نيز بازداشت شيخ علي سلمان و برخورد خشونت‌بار با مطالبات مردم را محکوم کرده است.
سخنگوي کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي در پايان با اشاره به بازديد اعضاي کميسيون از پليس آگاهي و آشنايي با آخرين تحولات و توانمندي‌ها در زمينه کشف جرايم توسط پليس آگاهي از زحمات اين مجموعه نيز قدرداني کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر