صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 1

کويت به حالت آماده باش در آمد

کد خبر: 3027

فارس/ مقامات امنيتي کويت در مرز خود با عراق حالت فوق‌العاده اعلام کردند و دستوراتي ويژه به نيروهايشان دادند.

پس از آنکه دوشنبه (ديروز) يک عمليات انتحاري در مرزهاي شمالي عربستان رخ داد و عامل آن داعش اعلام شد، کويت در مرز خود با عراق حالت فوق‌العاده اعلام کرد.

يک مقام امنيتي کويت به روزنامه «القبس» اين کشور گفت: دستورهايي در خصوص اطلاعات نظامي در مرزها، اعزام تيم امنيتي دولتي به منطقه و افزايش دورزني مرتب گشتي‌ها در منطقه مذکور صادر شده است.

اين مقام امنيتي تاکيد کرد که ارتباطات ميان طرف کويتي و عراقي براي کنترل وضعيت به صورت مرتب ادامه دارد.

روزنامه عربستاني «الحيات»، امروز گزارش داد که تروريست‌هاي داعش از مرز عراق به مرزبان‌هاي عربستاني نزديک شده بودند و با استفاده از کمربندهاي انتحاري و سلاح‌هاي متعدد نيروهاي نظامي عربستاني را مورد هدف قرار دادند.

بر اساس آخرين آمار وزارت کشور عربستان در اين حادثه فرمانده مرکز مرزباني «عرعر» و دو نيروي نظامي ديگر کشته شدند و يک نفر نيز زخمي شده است.

نظرات بینندگان

  • محمد

    | |

    چه ارتشی، اخوی!!! مـــورچــــه چیه کله پاچش باشه!
    نـــــــادانـــــــــی که با وجود شـــــــــیـــــــــشـــــه ای بودن خـــــــــانــــــــه اش به شیشه پنجره همسایه سنگ پرتاب میکنه، زمینه فــــــــــرســــــــــــــایــــــــــــش و نابودی خود را فراهم کرده است. حالا اینم از آشی که حضرات پختند، البته این نادانها با چند واســـــــطــــــــــــه به ســــــــلـــــــــســـــــلــــه جـــــنـــــــبــــــان د ا ع ش وصل میشوند از این جهت میزان خسارت آنها وابسته به تصمیم آن سلسله جنبان دارد
    ان شاءالله هرچه سریع تر تکفیری ها و زمینه شکل گیری آنها از بین برود.

ارسال نظر