صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 1

بوکسور معروف به داعش پیوست+ تصاویر

گزارش العالم؛ بوکسور معروف به داعش پیوست+ تصاویر بر اساس این گزارش، این تروریست آلمانی اوایل ژانویه 2015 به داعش پیوست و طی چند ماه گذشته محل استقرار خود را مخفی کرده بود به صورتیکه حتی خانواده او گمان می کردند که او به تایلند رفته است.

کد خبر: 29327

"العالم"، منابع رسانه‌ای از پیوستن قهرمان مسابقات جهانی بوکس تایلندی به گروه تروریستی داعش خبر دادند.  شبکه سوییسی "SRF" تأکید کرد "والدت گاشی" آلمانی (29 ساله) به داعش پیوسته است. "روسیا الیوم" به نقل از این مجله سوییسی خاطرنشان کرد، این بوکسور که اصالتا آلبانیایی است، 2 بار در مسابقات جهانی بوکس تایلندی قهرمان شده بود.

 


بر اساس این گزارش، این تروریست آلمانی اوایل ژانویه 2015 به داعش پیوست و طی چند ماه گذشته محل استقرار خود را مخفی کرده بود به صورتیکه حتی خانواده او گمان می کردند که او به تایلند رفته است. این شبکه سوییسی خاطرنشان کرد که گاشی اکنون در سوریه است، و در حال گشت زنی در منطقه‌ای در امتداد رود فرات می‌باشد و بیشترین محل فعالیت او نزدیک شهر منبج نزدیک مرزهای ترکیه است.

 


شبکه "SRF" تأکید کرد که هواداران بوکس تایلندی با ابراز نارضایتی از این موضوع درخواست کرده اند که همه عناوین و نشانهای این تبعه آلمانی در این ورزش لغو شود. وی قبل از عزیمت به سوریه، به سوییس رفته بود و با تأسیس آموزشگاهی تحت عنوان MMM Sunna  سه جوان 16 تا 20 ساله را آموزش داد. خواهر یکی از همین افراد به گروه تروریستی داعش در سوریه پیوست. یکی از این شاگردان که "بن محمد الکردی" نام داشت به داعش درسوریه پیوست و در همانجا از پا درآمد.

 


وی در صفحه خود در شبکه های اجتماعی با اشاره به وابستگی شدید خود به تفکرات داعش، اعلام کرده است که قصد دارد برای انجام "کاری خوب" بمیرد.

 

 

 

 

 

 

نظرات بینندگان

  • | |

    احمق

ارسال نظر