صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

دليل شباهت سايت احمدي‌نژاد با پايگاه اطلاع رساني رياست‌جمهوري

رئيس شوراي سياست‌گذاري هما در مورد دليل شباهت سايت مهر مردم به پايگاه اطلاع‌رساني رياست جمهوري٬ گفت: به هر حال اين سايت رسمي دفتر احمدي‌نژاد است که دو دوره رئيس جمهور اين کشور بوده بنابراين به نظر مي‌رسد که بايد رسميت اين سمت‌ها در فرم ساختار گرافيکي اين سايت رعايت مي‌شد و به مخاطبان نيز القا مي‌شد.

کد خبر: 2840

ايلنا/ رئيس شوراي سياست‌گذاري هما در مورد دليل شباهت سايت مهر مردم به پايگاه اطلاع‌رساني رياست جمهوري٬ گفت: به هر حال اين سايت رسمي دفتر احمدي‌نژاد است که دو دوره رئيس جمهور اين کشور بوده بنابراين به نظر مي‌رسد که بايد رسميت اين سمت‌ها در فرم ساختار گرافيکي اين سايت رعايت مي‌شد و به مخاطبان نيز القا مي‌شد.

عبدالرضا داوري، در خصوص دستور احمدي‌نژاد براي تحليل سخنان روحاني در همايش اقتصاد ايران عنوان کرد: بنده نه چنين خبري را ديدم و نه از اصل اين دستور اطلاع دارم.
وي در مورد سايت مهر مردم و دليل شباهت آن به پايگاه اطلاع‌رساني رياست جمهوري گفت: به هر حال اين سايت رسمي دفتر احمدي‌نژاد است که دو دوره رئيس جمهور اين کشور بوده بنابراين به نظر مي‌رسد بايد رسميت اين سمت‌ها در فرم ساختار گرافيکي اين سايت رعايت و به مخاطبان نيز القا مي‌شد.

عبدالرضا داوري با بيان اينکه روزنامه اينترنتي هما همچنان به فعاليت‌هاي خود ادامه مي‌دهد، گفت: البته به دليل مشکلاتي که سرورمان داشت با تغييرات فني طي هفته‌هاي اخير مواجه شديم که از روز گذشته اين مشکل برطرف شده است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر