صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

نقدي: آرمان ما سانتريفيوژ نيست بلکه نابودي کاخ سفيد و محو صهيونيسم است

رئيس سازمان بسيج مستضعفين با بيان اينکه آرمان ما نابودي کاخ ستمگران و کاخ سفيد آمريکا و محو صهيونيسم است، گفت: هر کس به اين آرمان‌ها اعتقاد ندارد، صادقانه بگويد که از اول انقلابي نبوده است.

کد خبر: 2833

مهر / رئيس سازمان بسيج مستضعفين با بيان اينکه آرمان ما نابودي کاخ ستمگران و کاخ سفيد آمريکا و محو صهيونيسم است، گفت: هر کس به اين آرمان‌ها اعتقاد ندارد، صادقانه بگويد که از اول انقلابي نبوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدي در مراسم افتتاحيه چهارمين مجمع پيشکسوتان جهاد و شهادت در محل سازمان بسيج مستضعفين با بيان اينکه روحيه انقلابي با گذر زمان سرد نمي‌شود و از بين نمي‌رود، گفت: اگر وصيت‌نامه سياسي ـ الهي امام را بخوانيم، متوجه مي‌شويم که فرازهاي پاياني وصيت ايشان که مربوط به سال‌هاي پاياني حياتشان بوده است به مراتب انقلابي‌تر از فرازهاي ابتدايي آن است.

وي افزود: انقلابي‌هاي قلابي که براي منافع خودشان در صف انقلاب وارد شده‌اند، وقتي سن‌شان بالا مي‌رود و از شور و شر جواني مي‌افتند، حرف‌هاي سازش‌کارانه مي‌زنند و اسم آن را نيز خردگرايي و عقلانيت مي‌گذارند.

سردار نقدي با بيان اينکه عزت امروز کشورمان دستاورد همان تلاش‌هاي ديروز است، تاکيد کرد: آرمان ما سانتريفيوژ نيست بلکه آرمان ما نابودي کاخ ستمگران و کاخ سفيد آمريکا و محو صهيونيسم است؛ هر کس به اين آرمان‌ها اعتقاد ندارد و مي‌خواهد به اسم خردگرايي بر روي آنها خط بکشد، صادقانه بگويد که از اول انقلابي نبوده و خودش را در صف انقلاب جا زده است.

ضرورت انس پيشکسوتان با جوانان در قالب هيات‌هاي قرآني و حلقه‌هاي صالحين

رئيس سازمان بسيج مستضعفين در ادامه با بيان اينکه امروز بايد تلاش کنيم تا ذخاير بزرگي را که در طول اين سال‌ها از حشر و نشر با شهدا به دست آورده‌ايم، حفظ کنيم تاکيد کرد: هيات‌هاي قرآني پيشکسوتان بايد درس‌هاي شهدا را مرور و يادآوري کنند.

وي افزود: بسيجي پيشکسوت نبايد رها باشد و کسي از حال او خبر نداشته باشد؛ حداقل کاري که در هيات‌هاي قرآني پيشکسوتان مي‌توان انجام داد، مطلع شدن از احوال يکديگر و کمک به هم است. همچنين جمع پيشکسوتان مي‌تواند نقش مهمي براي تعالي نسل جوان مخصوصا در رابطه با حلقه‌هاي صالحين مساجد ايفا کند.

سردار نقدي ادامه داد: اگر هر پيشکسوتي که 20 جوان بسيجي دانش‌آموز و دانشجو را در اختيار خود بگيرد و تجربه‌هايش را در اختيار آنها بگذارد، مي‌تواند از همان‌ها جوان‌هايي مانند بچه‌هاي جنگ بسازد.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين با اشاره به وضعيت کشور در زمان رژيم گذشته، گفت: زماني روزانه شش ميليون بشکه نفت در اين کشور فروخته مي‌شد اما دور تا دور تهران، حلبي‌آباد بود در حالي که امروزه با فروش 600 الي 700 هزار بشکه نفت، سه برابر جمعيت آن زمان را اداره مي‌کنيم آن هم با وجود همه مشکلات به اين دستاوردهاي بزرگ در عرصه علم و فناوري دست يافته‌ايم.

وي با اشاره به خاطرات رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي رژيم طاغوت، ادامه داد: او در خاطراتش آورده است که کارمند سفارت آمريکا به من پيشنهاد يکي از وزارتخانه‌ها را داد و من هم ناراحت شدم که اي کاش حداقل سفير آمريکا اين پيشنهاد را به من مي‌داد!

سردار نقدي خاطر نشان کرد: کشوري که روزي هيچ اختيار و تصميمي از خودش نداشت و اين گونه برايش تصميم مي‌گرفتند، امروز سياست‌هاي منطقه با موضع‌گيري مسئولان اين کشور تعيين مي‌شود.

هدايت نيروهاي داعش از داخل سفارت آمريکا در بغداد

رئيس سازمان بسيج مستضعفين در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعيت منطقه و ضرورت حفظ هوشياري و روحيه مبارزه، گفت: امروز نيروهاي داعش از داخل سفارت آمريکا در بغداد هدايت مي‌شوند و اسناد پشتيباني‌هاي مالي و تسليحاتي آمريکا از اين تروريست‌ها نيز موجود است اما نتيجه اين توطئه‌ها آن‌گونه شد که نيروهاي مردمي عراق در خط ولايت به ميدان آمدند.

وي تاکيد کرد: تا مادامي که صادق باشيم، از دل توطئه‌ها موفقيت‌ به دست مي‌آيد و اين وعده خداست.

سردار نقدي در پايان خاطر نشان کرد: انشاءالله همين نسل پيشکسوتان و ريش‌سفيدها در بيت‌المقدس نماز خواهند خواند و اين وعده خدا دور نخواهد بود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر