صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

هشدار داعش به عاملان مراسم کاریکاتورهای موهن در آمریکا + عکس

عاملان طرح برگزاری مسابقه نقاشی و کاریکاتورهای موهن به پیامبر اسلام(ص) در فینیکس آمریکا از سوی داعش تهدید به مرگ شدنبر اساس گزارش های منتشر شده، نشانی منزل محل سکونت این فعال در پایگاه های اینترنتی منتشر شده است و حامیان داعش چندین بار وی را در خصوص برگزاری این مراسم هدف تهدید قرار داده اند. در برخی از پیام های این حامیان که در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده، آمده است این مراسم بدون ریخته شدن خون کفار پایان نخواهد یافت.د.

کد خبر: 28241

«یان ریتزایمر» Jon Ritzheimer فعال سیاسی که پیشتر خواستار حضور موتورسواران مسلح در مسابقه نقاشی و کاریکاتورهای موهن بیرون یک مسجد در شهر «فینیکس Phoenix » ایالت آریزونا شده بود، هدف حملات اینترنتی حامیان داعش قرار گرفت.

بر اساس گزارش های منتشر شده، نشانی منزل محل سکونت این فعال در پایگاه های اینترنتی منتشر شده است و حامیان داعش چندین بار وی را در خصوص برگزاری این مراسم هدف تهدید قرار داده اند.
در برخی از پیام های این حامیان که در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده، آمده است این مراسم بدون ریخته شدن خون کفار پایان نخواهد یافت.

یک کاربر شبکه اجتماعی توییتر به نام «دولتنا DAWLATNAH» نیز در هشداری اعلام کرد «هر کس که خود و فرزندانش را دوست دارد، در این مراسم شرکت نکند. به شما قول می دهیم خون خودتان را خواهید نوشید.»

این مراسم عصر جمعه آینده در «مرکز جامعه اسلامی» فینکس و تحت عنوان راهپیمایی «آزادی بیان» برگزار خواهد شد.


.............

نظرات بینندگان

ارسال نظر