صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

جعفري: روزهاي حساسي در پيش است

فرمانده کل سپاه در پيامي به همايش پيشکسوتان جهاد و شهادت تأکيد کرد: روزهاي تعيين‌کننده و حساسي پيش رو داريم و انقلاب اسلامي هنوز سال‌ها و ماه‌هاي تعيين‌کننده‌اي در پيش رو خواهد داشت

کد خبر: 2818

دفاع مقدس/ فرمانده کل سپاه در پيامي به همايش پيشکسوتان جهاد و شهادت تأکيد کرد: روزهاي تعيين‌کننده و حساسي پيش رو داريم و انقلاب اسلامي هنوز سال‌ها و ماه‌هاي تعيين‌کننده‌اي در پيش رو خواهد داشت.

همايش پيشکسوتان جهاد و شهادت از دقايقي پيش آغاز به‌کار کرد. در ابتداي اين همايش، پيام سردار سرلشکر محمدعلي جعفري براي حاضران در اين مراسم قرائت شد که متن آن به شرح زير است:

لازم است پيشکسوتان جهاد و شهادت در همه صحنه‌ها آماده باشند. روزهاي تعيين‌کننده و حساسي پيش رو داريم و انقلاب اسلامي هنوز سال‌ها و ماه‌هاي تعيين‌کننده‌اي در پيش رو خواهد داشت.

جبهه‌هاي خون‌رنگ حق عليه باطل و نيز عرصه‌هاي جهاد و سازندگي پس از آن، آينه‌اي از بروز و ظهور اخلاص و کرامت بسيجيان است.

آنان که به حقيقت قرآن رسيده بودند چه آنان که به فيض شهادت نرسيدند، چه آنان که در پرورش و بسط افکار و روحيه بسيجي و بسيجي‌گري بيرق بسيج را افراشته و حيات مي‌کنند، لازم است پيشکسوتان جهاد و شهادت در همه صحنه‌ها حاضر باشند و از کيد و مکر جهان‌خواران غافل نمانند.

اميدواريم با تأسي از امام عزيز بتوانيم در خدمت به نظام اسلامي و پاسداري از دستاوردهاي متعال آن تحت زعامت امام خامنه‌اي، همواره ثابت‌قدم بوده و هرکدام در هر موقعيتي به تکليف ذات الهي خويش جامه عمل بپوشانيم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر