صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

بذرپاش: اصلاح‌طلبان به اختلاف اصولگرايان اميدي نبندند

کد خبر: 2805

باشگاه خبرنگاران/ عضو هيئت‌رئيسه مجلس شوراي اسلامي گفت: دوستان اصلاح‌طلب خيلي هم به اختلاف اصولگرايان اميدي نبندند و بيشتر نسبت به کارآمدي خودشان و اينکه براي مردم در صحنه اقتصاد، ارتقاي عزت ملي و ديپلماسي، حرف درخوري براي گفتن داشته باشند، تمرکز کنند.

«مهرداد بذرپاش» عضو هيئت‌رئيسه مجلس شوراي اسلامي، با بيان اينکه براي تحقق آرمان‌هاي انقلاب اسلامي نيازمند بهره‌گيري از ظرفيت‌ها و اتخاذ راهبرد‌هاي مختلف هستيم، اظهار داشت: در صدر اين راهبرد‌ها، وحدت قرار دارد؛ راهبرد، مسير رسيدن به وحدت است.

وي در ادامه گفت: دوستان اصلاح‌طلب خيلي هم به اختلاف اصولگرايان اميدي نبندند و بيشتر نسبت به کارآمدي خودشان و اينکه براي مردم در صحنه اقتصاد، ارتقاي عزت ملي و ديپلماسي، حرف درخوري براي گفتن داشته باشند، تمرکز کنند.

بذرپاش با بيان اينکه بايد گفتمان اصيل انقلاب را مبناي رقابت خود قرار دهيم، تصريح کرد: اين موضوعات توافق شده در نظام است که همه بايد به آن هم‌قسم باشيم و براي ارتقاي آن تلاش کنيم.

وي افزود: در ذيل اين گفتمان اصلي و در حوزه کارآمدي و اداره بهتر مملکت هر کسي بايد برنامه‌هاي خودش را در معرض انتخاب مردم قرار دهد.

عضو هيئت رئيسه مجلس شوراي اسلامي خاطر نشان کرد: هر جا که کشور ضربه خورده، به دليل اين بوده است که رقابت را از سطح عملکرد و کارآمدي به سمت گفتماني برده‌ايم؛ اين موضوع اصرار برخي دوستان بوده و متآسفانه دچار مشکل شديم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر