صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

سردار نقدي:

آمريکا را ديگر بايد «گرگ پير» ناميد

سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي رييس سازمان بسيج مستضعفين در اختتاميه دوازدهمين همايش بين المللي بسيج و رسانه که در سالن همايش هاي رضوي در مشهد مقدس برگزار شد گفت: طبق آيات قرآن کريم اراده خداوند بر حاکميت مستضعفين قرار گرفته و وقتي امري مورد اراده ي خدا قرار گيرد چيزي جلودار آن نيست.

کد خبر: 280

رييس سازمان بسيج مستضعفين با عنوان اين مطلب که امروز بايد به آمريکا لقب «گرگ پير» داد، از دست دادن قابليت نظامي و دفاعي آمريکا را سبب از دست دادن قابليت هاي فرهنگي دانست و گفت:آمريکايي که ليبرال دموکراسي را پايان تاريخ عنوان کرده بود، امروز مي بيند ليبرال دموکراسي پايان يافته اما تاريخ ادامه دارد.

سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي رييس سازمان بسيج مستضعفين در اختتاميه دوازدهمين همايش بين المللي بسيج و رسانه که در سالن همايش هاي رضوي در مشهد مقدس برگزار شد گفت: طبق آيات قرآن کريم اراده خداوند بر حاکميت مستضعفين قرار گرفته و وقتي امري مورد اراده ي خدا قرار گيرد چيزي جلودار آن نيست.

سردار نقدي با بيان اينکه امام خميني قدرت توده هاي مردم را مکشوف نمود اظهارداشت: ملت ايران به رهبري امام بزرگوار با يک شيوه مبارزاتي خاص و متکي بر بيدارگري با کسب پيروزي هاي بزرگ، دشمنان را شکست داد.

وي برخي نظريات مخالفان انقلاب اسلامي را يادآور شده و افزود: برخي مطرح مي کردند که با دست خالي نمي توان در مقابل دشمن ايستاد و يا بايد براي پيروزي به قدرت هاي بزرگ متکي شد و يا اينکه برخي ها بر مبارزه مسلحانه تاکيد داشتند که امام راحل توانست با دست خالي، دشمنان را خلع سلاح کند.

رييس سازمان بسيج مستضعفين توکل به خدا و توسل به ائمه و قدرت دفاعي مردم را دو ويژگي اصلي حرکت مردمي انقلاب دانسته و تصريح کرد: امروز امام خامنه اي نيز در همين مسير و با همان سبک و سياق رهبري نموده و مخالفت ها مانند ابتداي انقلاب ادامه دارد.

وي در خصوص نظرات مخالفان از ابتداي زعامت امام خامنه اي خاطرنشان کرد: برخي شعار پايان انقلاب و عدم ضرورت انقلاب را مطرح کردند، برخي ديگر انقلاب اسلامي را غيرعقلاني معرفي کردند، برخي توصيه به جنگ مسلحانه مثلا پيوند با طالبان را مطرح و گروهي ديگر ايستادگي و مقاومت در برابر استکبار را بي فايده دانستند.

جانشين فرمانده کل سپاه در امر بسيج، انقلاب اسلامي را عقلاني ترين حرکت جامعه بشري در طول تاريخ دانسته و ادامه داد: دليل اين سخن آن است که علما و انديشمندان در اين حرکت بيش از سربازان و نظامي ها حضور داشتند و حضور علما و انديشمندان در رهبري و هدايت حرکت، نمادهاي شاخص و حتي شهدا ديده مي شود.

وي با بيان اينکه امام بزرگوار روش مبارزه متکي بربيدارگري را پيش گرفته و به پيروزي هاي بزرگ دست يافت، ابراز داشت: امروز دشمن در مقابل اين حرکت عظيم مردمي با انقلاب اسلامي، خلع سلاح شده و با وجود داشتن سلاح، قابليت بکارگيري و قدرت شليک ندارد.

سردار نقدي در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: آنان که در ابتداي انقلاب با افراط بر درگيري مسلحانه تاکيد داشتند، امروز با تفريط بر سازش با آمريکا و استکبار تاکيد مي کنند و دليل آن عدم باور به قدرت خدا و عدم باور به قدرت مردم است.

وي کارايي امروز سلاح براي استکبار را به اندازه کارايي اين سلاح در هنگام پيروزي انقلاب براي حفظ پهلوي دانسته و بيان کرد: امروز با آمريکاي بي پول، بي فرهنگ و بي دفاع روبرو هستيم که حتي براي ارتش خود سرباز بومي نداشته و از مزدوران خارجي همچون تکفيري ها استفاده مي کند.

رييس سازمان بسيج مستضعفين از دست دادن قابليت نظامي و دفاعي آمريکا را سبب از دست دادن قابليت هاي فرهنگي دانسته و گفت: آمريکا هر روز بي آبروتر مي شود و آمريکايي که ليبرال دموکراسي را پايان تاريخ عنوان کرده بود، امروز مي بيند ليبرال دموکراسي پايان يافته و تاريخ ادامه دارد.

وي در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: همانطور که انگليس را روباه پير خواندند، جا دارد امروز آمريکا را گرگ پير خواند، ولي آمريکا نبايد دل خوش کند که عمرش مانند روباه است چراکه آن روباه با حمايت اين گرگ زنده مانده و در مقابل روباه شکار مي کرده و از ته مانده ي شکار خود به گرگ نيز مي داد و اين گرگ پير به زودي طعمه ملت هاي مستضعف مي شود.

جانشين فرمانده کل سپاه در امر بسيج به تهاجم رسانه اي غرب با افزايش شش شبکه به 167 شبکه ي فارسي زبان ماهواره اي عليه ملت ايران اشاره نموده و اظهار داشت: امروز آمريکا به جادوي رسانه اي روي آورده است تا زشتي ها و ناهنجاري هاي فراوان خود را بپوشاند و دست خالي از پيام خود را با افسون گري رسانه اي پر نشان دهد.

وي با بيان اينکه امروز آمريکا حرفي براي گفتن نداشته و کسي از آمريکا نمي ترسد اظهار داشت: امروز رسانه هاي غرب چيزي براي اطلاع رساني نداشته بلکه با فساد پراکني براي تخريب اجتماع، خانواده و افراد ملت ايران تلاش مي کنند که بايد در مقابل آن ايستادگي کرد تا از نفوذ آن در ملت جلوگيري نمود.

سردار نقدي اتحاد را رسالت اصلي رسانه ها براي مقابله با رسانه هاي غرب دانسته و ادامه داد: اين حفظ وحدت در بين کساني است که به لزوم و توانايي مبارزه با ظلم اعتقاد دارند.

وي با تاکيد بر تقويت اعتماد به نفس در ميان مردم تاکيد نموده و تصريح کرد: نبايد يک ناهنجاري کوچک که در گوشه اي اتفاق مي افتد تيتر يک رسانه ها شود مانند اسيدپاشي در اصفهان که بزرگنمايي رسانه اي آن باعث تکرار آن در جامعه شد.

رييس سازمان بسيج مستضعفين با بيان اينکه اشتباهات کوچک مسئولان نبايد تيتر اصلي رسانه ها شود تصريح کرد: مسئولين نيز نبايد سخنان ياس آور را بر زبان بياورند و اگر ترديدي نسبت به عظمت ملت دارند کافي است به رسانه هاي بيگانه نگاه کنند که چگونه براي تخريب اين ملت در تلاش هستند.

وي هدف ايي رسانه ها را از بزرگنمايي زشتي هاي کوچک در جامعه ايران، مخدوش نمودن ملت الهام بخش ايران دانسته و گفت: امروز آثار اين حرکت بزرگ مردمي ديده مي شود، همانطور که در مراسم عظيم اربعين، نمايش بسيج جهاني اسلام و پژواک نداي زينب کبري سلام الله عليها صورت گرفت.

جانشين فرمانده کل سپاه در امر بسيج هشدار رسانه ها به برخي که همچنان براي مقابله با انقلاب اسلامي نقشه مي کشند را مهم دانسته و تصريح کرد: از ابتداي انقلاب اين نقشه ها با پاسخ کوبنده مردم مانند 23 تير و 9 دي روبرو شده و شکست خورده است چراکه اراده خدا بر پيروزي اين راه قرار گرفته و اين راه، راه پيروزي است و اين خون ها و ايثارگري ها از بين نخواهد رفت.

وي ضمن تقدير از زحمات مهندس ضرغامي در رياست صدا و سيما، ايشان را مايه افتخار دانسته و اظهار داشت: موج اخلاص، عشق، تلاش و مجاهدت بسيجيان در تمامي عرصه ها و در سراسر کشور قابل انعکاس در هيچ رسانه اي نيست.

نظرات بینندگان

ارسال نظر