صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

اهداف ضد ایرانی سفرسری وزیر دفاع سعودی به پاکستان

در پی توافق هسته ای ایران 1+5؛ اهداف ضد ایرانی سفر سری وزیر دفاع سعودی به پاکستان رسانه های اسرائیلی اهداف این سفر را در راستای هسته ای شدن عربستان سعودی توسط پاکستان مطرح کرده اند و نگرانی هایی نیز از سوی سران رژیم صهیونیستی اعلام شده است.

کد خبر: 27917

سایت "الدیار" لبنان در خبری به نقل از رسانه های پاکستانی از سفر محرمانه "محمد بن سلمان" ولی ولی عهد عربستان به پاکستان پرده برداشت.

 

 

بر اساس این گزارش روزنامه اینترنتی "سبق" عربستان می نویسد: «قرار است در این سفر محرمانه چند روزه محمد بن سلمان نخست وزیر، وزیر دفاع، فرمانده ارتش و رئیس سازمان اطلاعات پاکستان دیدار کند.»

 


لازم به ذکر است که جنبش فقه جعفری در پاکستان سوالی درباره سفر محرمانه ولی ولی عهد عربستان به این کشور مطرح نموده است ولی تاکنون هیچ پاسخ رسمی از سوی دولت به این جنبش داده نشده است.

 


و در میان رسانه های اسرائیلی اهداف این سفر را در راستای هسته ای شدن عربستان سعودی توسط  پاکستان مطرح کرده اند و نگرانی هایی نیز از سوی سران رژیم صهیونیستی اعلام شده است.

 


در همین رابطه "عاموس یادلین" رئیس سابق اطلاعات ارتش اسرائیل و "جوئل یوزینسکی" رئیس مرکز تحقیقات امنیت ملی رژیم صهیونیستی، سیاست های مردد آمریکا در برابر تهران در خصوص امضای توافق نهایی در مورد برنامه هسته ای ایران، مانع هسته ای شدن این کشور نخواهد شد و این سیاست ها عربستان سعودی را به سوی هسته ای شدن با خرید بمب هسته ای از متحدش پاکستان، روانه خواهد کرد.

 


در گزارشی که مجله "مباط عال" اسرائیلی در چاپ شماره 699 منتشر کرد از هشدار یادلین و یوزینسکی مبنی بر هسته ای شدن عربستان به طور مستقیم و بدون وجود هیچگونه نگرانی برای ساختن تاسیسات هسته ای توسط پاکستان خبر داد.

 

 

جام نیوز

نظرات بینندگان

ارسال نظر