صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 1

تجمع «اجازه نمی‌دهیم» فاقدمجوز است

مدیرکل سیاسی استانداری خراسان‌رضوی در خصوص تجمع میدان شهدا گفت: تا به الان هیچ‌گونه درخواستی مبنی بر صدور مجوز جهت تجمع در میدان شهدا به استانداری ارسال نشده است.

کد خبر: 27911

ایسنا: مدیرکل سیاسی استانداری خراسان‌رضوی در خصوص تجمع میدان شهدا گفت: تا به الان هیچ‌گونه درخواستی مبنی بر صدور مجوز جهت تجمع در میدان شهدا به استانداری ارسال نشده است.

سیدمسعود محولاتی با اشاره به تبلیغات این تجمع گفت: بدون اینکه از فرمانداری مجوزی گرفته شود بنرهایی در چند جا نصب شده و در فضای مجازی هم یک فراخوانی نسبت به این تجمع داده شده است.

وی ادامه داد: گفته می‌شد که تا امروز ظهر برای گرفتن مجوز اقدام شود اما تا الان هیچ گونه درخواستی به استانداری ارائه نشده و معلوم نیست که چه کسی برگزار کننده این تجمع است.

مدیرکل سیاسی استانداری خراسان‌رضوی در خصوص جلوگیری از برگزاری این تجمع گفت: باید درخواست مجوز داده می‌شد و چون هیچ‌گونه درخواستی داده نشد جلسه‌ای هم در این رابطه تشکیل نشده است.

وی در پایان بر عدم برگزاری هرگونه تجمع بدون مجوز تاکید کرد.

فراخوان تجمع با عنوان "اجازه نمی‌دهیم" طی چند روزگذشته با تبلیغات وسیع در فضای مجازی و خیابان‌ها همراه بوده است.

نظرات بینندگان

  • موحد

    | |

    سلام ،طبق اصل 27 قانون اساسی هر نوع تجمع و راهپیمایی بدون سلاح که مخل اسلام نباشد بلا مانع هست. در نتیجه با مجوز یا بدون مجوز، این تجمع یک حرکت کاملا قانونی هست الحمدلله

ارسال نظر