صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

پيرموذن: لاريجاني به دنبال تشکيل جبهه‌اي اعتدالي با حضور ناطق‌نوري است

در جلسات مرکزي فراکسيون رهروان ولايت که بحث مي شود، اظهارات آقايان بيشتر مبتني بر اين است ما ائتلاف اصولگرايان معتدل را داشته باشيم، چرا که اين گفتمان مورد استقبال عمومي است و در نزد مردم صاحب راي و وثوق هستند.

کد خبر: 2786

نامه نيوز/ يک عضو فراکسيون رهروان ولايت مي گويد لاريجاني به دنبال تشکيل جبهه اي اعتدالي در جريان اصولگرا با حضور افرادي چون ناطق نوري است.

کمال الدين پيرموذن، عضو فراکسيون رهروان ولايت در مورد عدم حضور طيف نزديک به لاريجاني در همايش روز پنج‌شنبه اصولگرايان که با حضور اعضاي جبهه پايداري،ايثارگران، رهپويان، موتلفه و و برخي نزديکان احمدي‌نژاد برگزار شد، گفت: در جلسات مرکزي فراکسيون رهروان ولايت که بحث مي شود، اظهارات آقايان بيشتر مبتني بر اين است ما ائتلاف اصولگرايان معتدل را داشته باشيم، چرا که اين گفتمان مورد استقبال عمومي است و در نزد مردم صاحب راي و وثوق هستند.

وي با بيان اينکه مردم اين طيف از جريان اعتدالي را که تقريبا هم فکر با روحاني هستند مي‌پسندند، اظهار داشت: در واقع مردم کساني را که سعي کرده‌اند با پرهيز از افراطي‌گري وانگ زدن‌ها فعاليت سياسي کنند را داراي مقبوليت و مورد وثوق خود مي‌دانند.

پيرموذن تصريح کرد: ما برخي از اين اصولگرايان را که در اين همايش شرکت کرده‌اند افرادي تندرو مي‌دانيم، اينها افرادي هستند که به لحاظ سوء مديريت، افراطي‌گري، مشکلات اقتصادي و ... در بين مردم بي اعتبار شده‌اند و اگر مجدد رشد پيدا کنند اميد را از مردم مي گيرند.

اين عضو فراکسيون رهروان ولايت در مورد اينکه آيا لاريجاني مي‌تواند وزنه سنگين تري از ساير اصولگرايان براي محور قرار گرفتن همه جريانات اصولگرا باشد، گفت: من تا حالا از خود آقاي لاريجاني نشنيده‌ام که وي به دنبال حزب باشند ولي ايشان به دنبال تشکيل جبهه‌اي است که اين جبهه مباني فکري‌شان اعتدال است. معتدليني که اصول را رعايت مي‌کنند، اين افراد هم کم نيستند، بر همين اساس ايشان مي‌خواهد از افرادي همانند اقاي ناطق استفاده کنند.

پيرموذن تاکيد کرد: همه سران اصولگرا بايد سعي در برقراري وحدت بين تشکل‌هاي اصولگرايي و رسيدن به ائتلاف داشته باشند. آقاي لاريجاني به تنهايي نمي تواند اين ليدري را انجام دهد بلکه بايد آقايان ناطق نوري، تقوي و باهنر نيز وارد شوند تا اين ائتلاف شکل گيرد.

وي خاطرنشان کرد: بين آقاي لاريجاني و افرادي که در اين همايش شرکت کرده‌اند شکافي وجود دارد، اين افراد مي‌گويند وحدت حول محور مقبوليت. فکر مي کنم با انتخابات مجلس دهم اين شکاف عميق‌تر هم مي شود و آنها در اين انتخابات هم ليست جداگانه اي را ارائه ميدهند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر