صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 1

گذر رضا پهلوی به در خانه بیماران جنسی افتاد!

تازه ترین دیگاه مترقیانه‌ خاندان پهلوی؛ گذر رضا پهلوی به در خانه بیماران جنسی افتاد! دفاع از همجنس بازی، تازه ترین دستاویز خاندان پهلوی‌ برای خارج شدن از بوته فراموشی است.

کد خبر: 27832

به گزارش جام نیوز، ورق دیگری از حقیقت وجودی خاندان منقرض پهلوی در دوران اخیر برملا شد. یعنی همان خاندانی که در آن طرف آب‌ها، یک شورای آبکی راه انداخته و سودای حکومت مجدد بر مردم ایران اسلامی را در ذهن می‌پروراند. آنهم توسط تفاله‌ این خانواده‌‌ منحوس یعنی رضا پهلوی. وی در تازه‌ترین اظهارنظر کاملا مترقی! خود، به تقلید از اربابان غربی خود در حمایت از همجنس‌گرایی نطق فرموده‌اند.
 

به گزارش بولتن، سایت ضدانقلاب خودنویس که افتخار رونمایی از تازه‌ترین آروغ تفاله‌ی پهلوی را دارد در این زمینه نوشت: رضا پهلوی در ارتباط با راه‌های مبارزه با هم‌جنس‌گراستیزی گفت: «وقتی همه قوانین در چارچوب کنوانسیون جهانی حقوق بشر باشند، و گروه‌های مختلف نتوانند بر پایه‌ ایدئولوژی، نگاه‌های خود را به قانون تحمیل کنند، امکان برخورد تبعیض آمیز نسبت به شهروندان وجود نخواهد داشت و هم‌جنس‌گراستیزی بر پایه‌ همان قانون، مشروعیت نخواهد داشت. در حالی که وقتی مثلا در آلمان نازی، نگاه ایدئولوژیک حاکم بود، هم‌جنس‌گراستیزی عملا توجیه قانونی پیدا می‌کرد.»
 

دفاع از همجنس بازی. این آخرین دستاورد خاندان منحوس و منقرض پهلوی‌ است که نزدیک به یک دهه بر این سرزمین حکومت کرده و همین الان هم در پشت پرده‌های سیاسی و تحت حمایت از حکومت‌های استعمارگر، این رویا را می‌پرورانند که باز به ایران آمده و سرنوشت مردم را به دست بگیرند. و آیا مردم ایران هیچ‌گاه حاضر می‌شوند به طور آزادانه در زیر یوغ چنین افکاری زندگی کنند؟
 

 

 

 

البته از خاندانی که در سابقه‌ خود موارد متعدد فساد اخلاقی دارد چندان بعید نبود که پس از نزدیک به چهار دهه از انقراضش، با این کور سویه‌های اعلام موضع، حیات سلولی خود را ادامه دهد. چه خوب است کمی به گذشته‌ای که رضا پهلوی محصول آن است نگاه داشته باشیم تا زمینه‌های خانوادگی این نگاه فاسد را بررسی کنیم. در بخشی از کتاب سقوط که موسسه مطالعات و پژوهش‌های سیاسی آنرا منتشر کرده، پیرامون فساد اخلاقی محمدرضا پهلوی و دیگر اعضای خانادن منحوس پهلوی آمده است که:
 

«فساد جنسی یک بیماری عمومی است که دامن بیشتر پادشاهان مستبد را آلوده کرده است. داستان های هزار و یک شب، حرمسراهای قاجار و عشق های بیمارگونه پادشاهان ایران همه نشان از فساد دربار و حساسیت بیرون از دربار دارد. اما دربار محمدرضا پهلوی از دو جهت با سلف خود متفاوت بود. محمدرضا برای کاستن از قبح زن‌بارگی رعایت احکام شرعی را نمی‌کرد و فساد مختص به مردان دربار نبود. خواهران، دختران و زن او نیز از این قاعده مستثنی نبودند.
 

مسئله مهمی که بر فساد جنسی شاه دامن می‌زد، فساد اخلاقی خواهرانش اشرف و شمس بود. اشرف و شمس که از نقطه ضعف شاه آگاه بودند، «دختران زیبا را به او معرفی می‌کردند.» و «دختران جوان را به دام» می‌انداختند و برای محمدرضا به کاخ می‌آوردند. گرچه شخصیت های پیرامونی محمدرضا شاه، پدر، مادر، خواهران، وزیر دربار و دوستان او نقش بسزایی در زمینه‌سازی فساد جنسی شاه داشته‌اند؛ اما عامل اصلی، شخصیت خود شاه بود. برای روشن شدن عوامل و ابعاد موضوع مروری بر فساد جنسی محمدرضا شاه بی‌مناسبت نیست.
 

 

 

 

غفاری در این کتاب یکی «از خصوصیات بارز شاه را زن‌بارگی» او می‌داند که «دست از هرزگی بر‌نمی‌داشت و در تمام بزم های شبانه با دریدگی به زنان و دختران چشم می‌دوخت و به بهانه‌های مختلف سعی می‌کرد با آنها تنها باشد و یا آنان را به رقص دعوت کند.»
 

بدیهی‌ست از دل چنین خانواده‌ فاسدی باید هم این دیدگاه‌ها بیرون بیاید و تحت عنوان روشن‌فکری و مترقی بودن، از آن به عنوان استراتژی حکومتی نام برده شود. اما این شبه اعتراف‌ها حجتی‌ست بر ما تا بخاطر داشته باشیم انقلاب اسلامی ما رهایی از دست چه بی‌خردانی بود و جامعه‌ ایران اسلامی هیچ‌گاه به این عقاید انحرافی، بازگشت نمی‌کند.

نظرات بینندگان

  • | |

    ههه

ارسال نظر