صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

ادعای نتانیاهو:تلاش جدید حزب‌الله وایران

ادعای نتانیاهو: تلاش حزب‌الله و ایران برای گشودن جبهه جدید علیه اسرائیل را ناکام گذاشته‌ایم

کد خبر: 24858

 

باشگاه خبرنگاران/ نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد این رژیم طرح ایران برای تشکیل جبهه‎ای جدید در بلندی‎های جولان را خنثی کرده است.

به گزارش جروزالم پست، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی امروز خود در نشست کابینه مدعی شد این رژیم طرح ایران برای تشکیل جبهه‎ای جدید دربلندی‎های جولان را خنثی کرده است.

نتانیاهو در نشست امروز با اعضای کابینه رژیم صهیونیستی گفت، "ما توانستیم همه تلاش هایی را که از سوی مرزها برای به چالش کشیدن ما انجام شده بود، بدون هیچ استثنائی، خنثی کنیم."

وی با اشاره به عملیات اخیر حزب الله و حماس در بلندی های جولان مدعی شد، "در عملیات "سپر حفاظتی"، به حماس بزرگترین ضربه ای را که از زمان پیدایشش متحمل شده است، وارد کردیم. همچنین طرح ایران برای ایجاد جبهه‌ای جدید در این منطقه را خنثی کردیم."

نتانیاهو با اشاره به برنامه ای هسته ای ایران افزود، "دولت پیشین اسرائیل برای جلوگیری از دست یابی ایران به سلاح هسته ای تلاش بسیاری کرد. ما نیز این راه را ادامه می دهیم و هیچگاه در این مسیر متوقف نخواهیم شد. اسرائیل حق دارد تحت هر شرایط و در هر موقعیتی از خود دفاع کند."

وی همچنین مدعی شد، "محمود عباس (رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین) پیشرفت در مذاکرات صلح فلسطین را به شکست کشاند. او تصمیم گرفت میز مذاکرات دیپلماتیک را ترک کند و در عوض به حماس روی بیاورد."

نظرات بینندگان

ارسال نظر