صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

شکايت مهدي هاشمي از نشريه رمز عبور

وکيل مدافع مهدي هاشمي اعلام آمادگي کرد براي پاسخ به ادعاها و اتهام‌هاي مطرح شده عليه موکلش نشست مشترک با کساني که چنين ادعاهايي دارند، برگزار کند. وي درباره دادگاه مهدي هاشمي هم گفت: بيشتر دفاعيات انجام شده و به احتمال زياد جلسه امروز يا جلسه بعدي که روز دوشنبه برگزار مي‌شود، آخرين جلسه خواهد بود.

کد خبر: 2396

تسنيم / مهدي هاشمي در واکنش به انتشار کيفرخواست پرونده‌اش در نشريه رمز عبور، از کاوه اشتهاردي مسئول اين نشريه به دادسراي فرهنگ و رسانه شکايت کرد.

سيدمحمود عليزاده‌طباطبايي وکيل مدافع مهدي هاشمي در گفت‌وگو با تسنيم، با اعلام اين خبر اظهار داشت: شکايت خود را به شعبه چهارم بازپرسي دادسراي فرهنگ و رسانه تقديم کرديم و هفته جاري براي توضيح شکايت خود به دادسرا مراجعه خواهيم کرد.

وي يادآور شد: پيش‌تر نيز در همين زمينه، شکايتي را عليه حميد رسايي نماينده مجلس ارائه کرده بوديم که هنوز به نتيجه مشخصي نرسيده است.

وکيل مدافع مهدي هاشمي اعلام آمادگي کرد براي پاسخ به ادعاها و اتهام‌هاي مطرح شده عليه موکلش نشست مشترک با کساني که چنين ادعاهايي دارند، برگزار کند.

وي درباره دادگاه مهدي هاشمي هم گفت: بيشتر دفاعيات انجام شده و به احتمال زياد جلسه امروز يا جلسه بعدي که روز دوشنبه برگزار مي‌شود، آخرين جلسه خواهد بود.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر