صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

اسرائیل آماده حمله گسترده به سوریه شد

منابع خبری فاش کردند که اخیرا جلسات محرمانه ای در تل آویو برگزار و طی آن هماهنگی های لازم برای حمله به دمشق در آن مطرح و بررسی شده است.

کد خبر: 23471

خبرگزاری مهر: روزنامه المنار چاپ فلسطین با انتشار گزارشی اعلام کرد اخبار رسیده از سرزمین های اشغالی حاکی است که چندین کشور با هماهنگی رژیم اسرائیل قصد حمله جدیدی به مواضع ارتش سوریه را دارند.

المنار با استناد به اطلاعاتی که در اختیار دارد، مدعی شد قرار است حملات رژیم اسرائیل به طور همزمان به حزب الله لبنان، حماس و دیگر نیروهای مقاومت به صورت یکجا انجام گیرد.

این پایگاه خبری در ادامه افزود: نیروهای تروریستی مخالف «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه که در خاک این کشور مستقر هستند، به صورت منظم و پیوسته با عناصر صهیونیستی در اسرائیل در تماس بوده و از این رژیم خط می گیرند.

در همین حال گزارش ها از پیشروی ارتش سوریه در نبرد با تروریست ها حکایت دارد. نیروی هوایی سوریه چندین ستون از خودروهای نظامی زرهی گروهک های تروریستی حامل تروریست ها و مهمات و تسلیحات پیشرفته را منهدم کرد.

جنگنده های سوریه هم اکنون در حال قطع کردن خطوط ارتباطی و امدادرسانی تروریست ها از مناطق «جسر الشغور» به «الجانودیه» و نیز «القنیه»، «حمام الشیخ عیسی»، «زرزور» و «الحمامه» تا «درکوش» واقع در نزدیکی مرزهای ترکیه هستند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر