صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

صالحی: به زودي پيروزي ايران در مذاکرات هسته اي را جشن مي گيريم

امروز اگرچه با آرمان‌هاي انقلاب که بايد به دست مي‌آورديم، فاصله داريم ولي اگر به رسانه‌هاي خارجي مراجعه کنيم، مي‌بينيم که بزرگترين دشمنان ما امروز اذعان دارند که ايران ملتي مقتدر با ظرفيت بالاست.

کد خبر: 2305

فارس/ رئيس سازمان انرژي اتمي گفت: مسئله هسته‌اي و مذاکرات ايران با 1+5 به اذن الهي به نفع ايران تمام مي‌شود و پيروزي ايران را در آينده نزديک جشن خواهيم گرفت.

علي‌اکبر صالحي ظهر امروز در سخنان پيش از خطبه‌هاي نماز جمعه رودبار قصران که در حسينيه فشم برگزار شد، به مذاکرات هسته‌اي اشاره کرد و گفت: مطمئن باشيد که مسئله هسته‌اي و مذاکرات ايران با 1+5 به اذن الهي به نفع ايران برطرف مي‌شود و پيروزي ايران را در آينده نزديک جشن خواهيم گرفت.

وي تصريح کرد: امروز به مظلومان و مستضعفين دنيا نشان مي‌دهيم که با مقاومت و استقامت و کمي صبر مي‌توانيم به نتيجه مورد نظر خود دست پيدا کنيم.

رئيس سازمان انرژي اتمي خاطرنشان کرد: ملت ايران علي‌رغم 35 سال فشار، محدوديت و تحريم از سوي کشورهاي استکبار و همه اين مشکلات داراي اقتدار بسيار قوي و خوبي است.

رئيس سازمان انرژي اتمي تاکيد کرد: امروز اگرچه با آرمان‌هاي انقلاب که بايد به دست مي‌آورديم، فاصله داريم ولي اگر به رسانه‌هاي خارجي مراجعه کنيم، مي‌بينيم که بزرگترين دشمنان ما امروز اذعان دارند که ايران ملتي مقتدر با ظرفيت بالاست.

صالحي به هشت سال جنگ تحميلي اشاره کرد و افزود: امروز اگر بخواهيم وضعيت خودمان را با کشور عراق بعد از آن هشت سال جنگ تحميلي مقايسه کنيم، مي‌بينيم که ايران در چه جايگاه بالاتر و داراي امنيت بيشتري است که اين نشان از اين دارد که حکومت ما با يک رهبر شجاع و بصير اداره مي‌شود.

وي با تاکيد بر حضور همه مردم در نمازجمعه ادامه داد: نماز جمعه جايي است که مردم را با يکديگر پيوند مي‌زند و آنها را نسبت به مسائل جامعه در بخش‌هاي اقتصاي، ‌اجتماعي و سياسي آگاه مي‌کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر