صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

صفارهرندي: اين چگونه حصري است که ميتوانند بيانيه دهند و براي گرفتن نان از خانه خارج شوند !

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام در حاشيه همايش 9 دي کرج در سالن شهيدان نژاد فلاح برگزار شد به خبرنگار "تيتر1" گفت : نميدانم اين چگونه حصري است که صبح به صبح نان تازه را از دست نگهبانان تحويل ميگيرند ، با بيرون ارتباط دارند و تا اين حد هم از آن ناله ميکنند

کد خبر: 2213

متن پيش رو در نوانديش منتشر شده و انتشار آن به معني تاييد تمام يا بخشي از آن نيست.

صفار هرندي گفت : نميدانم اين چگونه حصري است که ميتوانند به راحتي با بيرون تماس برقرار کرده و بيانيه و نظره صادر کنند و صبح به صبح نان داغ و تازه را از دست نگهبانان خود بگيرند .

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام در حاشيه همايش 9 دي کرج در سالن شهيدان نژاد فلاح برگزار شد به خبرنگار "تيتر1" گفت : نميدانم اين چگونه حصري است که صبح به صبح نان تازه را از دست نگهبانان تحويل ميگيرند ، با بيرون ارتباط دارند و تا اين حد هم از آن ناله ميکنند .

وي با بيان اينکه از همان حصر هم بيانيه و نظريه صادر ميکنند گفت : نميدانم اين چگونه حصري است که آنها ميتواند ارتباط داشته باشند و تازه از آن شکوه هم ميکنند و اگر فرصت بيشتري پيدا کنند دست به کارهاي بشتري ميزنند ، به تازگي هم به آنها گفته شده ميتوانند براي گرفتن نان از خانه خارج شوند و هوا بخورند.

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام اظهار داشت : خيلي ها فکر ميکنند که سران فتنه بلافاصله پس از وقايع سال 88 به حصر خانگي افتادند در حالي که اينگونه نيست و رأفت نظام اسلامي بيش از يکسال به آنان فرصت داد تا شايد متنبه شده و اظهار پشيماني کنند.

صفار هزندي افزود : ولي آنان نه تنها دست از مواضع خود برنداشته و اعلام برائت نکردند بلکه در قضيه سوريه ورود پيدا کرده و آشوبگري هاي خود را به گونه اي ديگر هدايت ميکردند و از اين جهت به حصر افتادند تا دسترسي دشمن به آنان قطع شده و نتوانند بر خلاف مصالح نظام و مردم کاري کنند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر