صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

سپاه صحابه به یمن نیرو اعزام میکند!

رئیس گروه تروریستی «سپاه صحابه»: برای جنگ با یمن به عربستان نیرو اعزام می‌کنیم خبرگزاری تسنیم: رهبر گروه تروریستی سپاه صحابه معروف به «اهل سنت والجماعت» در حالی از اعزام نیروی خود به عربستان سخن می‌گوید که طی روزهای اخیر همه احزاب اپوزیسیون و متحد دولت پاکستان، عدم اعزام نیرو به عربستان را در پارلمان این کشور تصویب کرده‌اند.

کد خبر: 20684

«محمد احمد لدهیانوی» رهبر گروه تروریستی سپاه صحابه معروف به اهل سنت والجماعت در گفت‌وگو درمقابل باشگاه مطبوعات در اسلام‌آباد گفت: اهل سنت والجماعت از دفاع از حرمین شریفین حمایت غیر مشروط می‌کند.

لدهیانوی

وی بدون اشاره به اینکه کی و چطور حرمین شریفین  مورد اهانت قرار گرفته، افزود: اگر دولت پاکستان ارتش این کشور را به عربستان اعزام نمی‌کند، اهل سنت والجماعت اهانت به حرمین شریفین را تحمل نخواهد کرد و نیروی خود را به این کشور اعزام خواهد کرد.

رهبر گروه تروریستی سپاه صحابه پاکستان قرارداد تصویب شده در پارلمان این کشور مبنی بر بی‌طرفی اسلام‌آباد در بحران یمن را محکوم کرد و گفت: تصمیم پارلمان پاکستان خلاف آرزوهای مردم این کشور و اتلاف وقت بوده است.

لدهیانوی رهبر این گروه تروریستی که روزهای گذشته به رهبری وی راهپیمایی‌هایی در حمایت عملیات عربستان در یمن برگزار شده بود، اعلام کرد که در این خصوص تظاهرات بیشتری در اسلام‌آباد، کراچی و لاهور، بزرگترین شهرهای این کشور، برگزار خواهد کرد.

وی اظهارداشت: اگر دولت پاکستان از مداخله در بحران یمن اجتناب می‌کند، حامیان وی مانند «فضل الرحمان خلیل» -رهبر گروه افراطی «انصارالامه» که وارد افغانستان شده بود- وارد عربستان خواهند شد.  

مجلس پاکستان روزهای گذشته در یک رای‌گیری با پیوستن به ائتلاف سعودی علیه یمن مخالفت کرد و خواستار حل مسالمت‌آمیز تنش در این‌باره شد.

نمایندگان مجلس پاکستان در این رای‌گیری خواستار بی‌طرفی دولت این کشور در جنگ یمن شدند.

«تسنیم اسلم» سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان در گفت‌وگوی هفته‌ای خود با خبرنگاران در اسلام‌آباد گفته بود: پاکستان خواستار پایان جنگ یمن است.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر