صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

جروزالم پست؛

باید به دنبال چراغ سبز برای حمله به ایران باشیم!

«آن ها برای مدت 10 روز روی این طرح کارکرده اند و تیمی از کارشناسان و مشاوران نیز برای تدوین این طرح کمک کرده اند...»

کد خبر: 20605

زمان/ روزنامه صهیونیستی جروزالم پست (Jpost)  طی گزارشی، به انعکاس اظهارات برخی مقامات صهیونیست مبنی بر لزوم حمله به ایران در صورت نقض توافق هسته ای خبر داد.

 

 

در تلاش همه جانبه استعمارگران جهان برای اعمال محدودیت بر برنامه هسته ای ایران، همانطور که آمریکا نقش کدخدا و فرانسه نقش پلیس بد را ایفا می کند، گویا مقامات اسرائیلی نیز مسئولیت ابراز نگرانی دائم و طرح موضوع حمله به ایران را بر عهده دارند.

 

 

در همین راستا، این روزنامه صهیونیستی در گزارشی تحت عنوان "اتحادیه صهیونیست: اسراییل باید به دنبال چراغ سبز برای حمله به ایران در صورت نقض توافق هسته ای باشد" به نقل از "اسحاق هرتزو گ" و "زیپی لیونی" رهبران اتحادیه صهیونیست، نوشت: «اسراییل باید به دنبال جلب توافق آمریکا برای حمله به ایران در صورت نقض توافق هسته ای و تهدید موجودیت اسراییل از سوی ایران، باشد.»

 

 

بر اساس این گزارش، "هرتزوگ" و "لیونی" در بیانیه خود، طرحی با عنوان "طرح جایگزین اقدام" را در رابطه با شیوه تعامل رژیم صهیونیستی و گروه 1+5 در زمینه چارچوب توافق هسته ای، ارائه کرده اند.

 

 

این روزنامه صهیونیستی نوشت: «آن ها برای مدت 10 روز روی این طرح کارکرده اند و تیمی از کارشناسان و مشاوران نیز برای تدوین این طرح کمک کرده اند. مقامات حزب گفته اند که این طرح در روزهای آینده به گروه 1+5 بویژه مقامات ارشد دولت اوباما و کنگره آمریکا، ارائه خواهد شد.»

 

 

بر اساس این گزارش، مقامات اسرائیلی مدعی شده اند که «برخی از شاخص های ارائه شده توسط غرب و ایران در چارچوب توافق، مشکل ساز بوده و دارای خطرات بالقوه واقعی هستند که باید برای توافق جامع در 30 ژوئن، اصلاح شوند.»

 

 

منبع:جام نیوز

نظرات بینندگان

ارسال نظر