صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

فهرست عجيب جستجو گوگلي آمريکايي‌ها

اين آمارنشان‌دهنده سليقه‌هاي متفاوت آمريکايي‌ها در زمينه جست‌وجو در اينترنت است! موسسه استيتلي در آمريکا با بررسي اطلاعات نرم افزار گوگل ترندز فهرستي از جستجوهاي مهم انجام شده گوگل در آمريکا به تفکيک هر ايالت را منتشر کرده که برخي از آنها موجب شگفتي است. بررسي اين کليدواژه‌ها نشان مي‌د‌هد بسياري از آمريکايي تمايل دارند چگونه در فضاي آنلاين وقت گذراني کنند و امورشان را انجام دهند.

کد خبر: 1923

ايتنا/ اين آمارنشان‌دهنده سليقه‌هاي متفاوت آمريکايي‌ها در زمينه جست‌وجو در اينترنت است!
موسسه استيتلي در آمريکا با بررسي اطلاعات نرم افزار گوگل ترندز فهرستي از جستجوهاي مهم انجام شده گوگل در آمريکا به تفکيک هر ايالت را منتشر کرده که برخي از آنها موجب شگفتي است.
بررسي اين کليدواژه‌ها نشان مي‌د‌هد بسياري از آمريکايي تمايل دارند چگونه در فضاي آنلاين وقت گذراني کنند و امورشان را انجام دهند.

به عنوان مثال کليدواژه‌هاي مربوط به بيماري ابولا بيش از همه در ايالت تگزاس و اوکلاهاما جستجو شده و مردم کاليفرنيا به شدت مشتاق يافتن اطلاعاتي در مورد بيت کوين پول مجازي متداول در اينترنت بوده اند.

مردم ميشيگان و يوتا هم بيشتر در جستجوي اطلاعاتي در مورد رسوايي انتشار عکس‌هاي خصوصي بازيگران آمريکايي در فضاي مجازي بوده‌اند.

به طور کلي مردم اکثر ايالات آمريکا علاقه زيادي به جستجوي اسامي بازيگران، خوانندگان و ديگر چهره اي مشهور دنياي هنر و ورزش از خود نشان داده اند.
چند ايالت محدود هم به دنبال کسب اطلاعات سياسي و بين المللي از جمله در مورد داعش بوده اند.

لازم به ذکر است که اين فهرست نشانگر جستجوهاي برتر هر ايالت نيست و صرفا نشان مي‌دهد که در هر ايالت چه مواردي نسبت به ديگر ايالت ها بيشتر جستجو شده اند. برخي از اين موارد که جالب تر از بقيه به نظر مي رسد به شرح زير است:
آلاسکا: پرواز ۳۷۰ هواپيمايي مالزي، قانوني شدن ماريجوانا(نوعي ماده مخدر)، خشونت داخلي

کاليفرنيا: جام جهاني ۲۰۱۴، چطور از شر جوش صورت خلاص شويم، چگونه منافذ پوستمان را به حداقل برسانيم، چگونه ابرويمان را اصلاح کنيم، پشت کيت ميدلتون( همسر شاهزاده ويليام انگليسي)، بيت کوين، نکسوس ۶، آي پد ۳ و اسامي انبوهي از بازيگران و چهره اي مشهور

کلورادو: ماريجوانا

نيومکزيکو: زامبي ها، گوشي جي تري ساخت ال جي

نيويورک: غزه و اسراييل، عکس سلفي چيست؟ همراه با اسامي انبوهي از بازيگران، خوانندگان و ...

اوهايو: تزريق مرگبار

اورگان: اوکراين، اخبار روسيه

پنسيلوانيا: ۲۰۱۶، اخبار رياست جمهوري ۲۰۱۶، برابري در ازدواج

کاروليناي جنوبي: غبار

تنسي: داعش چه کسي است؟

تگزاس: پيوستن به داعش، آيا زامبي ها واقعي هستند؟

ويرجينيا: گروه تروريستي بوکو حرام، امنيت کاخ سفيد

واشنگتن: فروشگاه ماري جوآنا، حداقل دستمزد، فرهنگ تجاورز، تيراندازي در مدرسه، گوشي فايرفون آمازون

نظرات بینندگان

ارسال نظر