صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

بیانیه آیت الله فاضل لنکرانی بمناسبت تقارن سال نو با ایام فاطمیه

بمناسبت تقارن سال نو شمسی با ایام شهادت و سوگواری حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) حضرت آیت الله حاج شیخ محمدجواد فاضل لنکرانی(دامت برکاته) خطاب به ملت متدین و انقلابی ایران بیانیه‌‌ای صادر کردند.

کد خبر: 17048

زمان /   بمناسبت تقارن سال نو شمسی با ایام شهادت و سوگواری حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) حضرت آیت الله حاج شیخ محمدجواد فاضل لنکرانی(دامت برکاته) خطاب به ملت متدین و انقلابی ایران بیانیه‌‌ای صادر کردند.  متن بیانیه بدین شرح است:
 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

 


قَالَ رَسُولُ اللهِ(ص): «خُلِقَ نُورُ فَاطِمَةَ(ع) قَبْلَ أَنْ تُخْلَقَ الْأَرْضُ وَ السَّمَاء».

سال 1394 شمسی مقارن با ایام فاطمیه و شهادت صدیقه کبری فاطمه زهرا(سلام الله علیها) است. 

مردم عزیز و ولایی ایران به خوبی می‌دانند که اهل بیت(علیهم السلام) منشأ اصلی و واقعی همه برکات‌اند و محور اصلی این انوار؛ فاطمه زهرا(سلام الله علیها) است. سال جدید را با نام و یاد آن حضرت آغاز نماییم و مطمئن باشیم هر چه حقیقت آن حضرت را بیشتر درک نماییم، جوهره وجود خویش را بارورتر و نورانی‌تر ساخته‌ایم. 

 


رشد و تکامل انسان، قرب و تقرّب إلی الله به معرفت و شناخت این حضرت گره خورده است. إن شاء الله به برکت ایشان همه مسلمانان در هر نقطه، خصوصاً شیعیان و بالاخص ملت انقلابی ایران از هر‌ آسیبی محفوظ، و روز به روز شاهد اقتدار هرچه بیشتر اسلام باشیم. امیدوارم خداوند متعال به برکت این بانو که حبیبه‌‌ی اوست، عنایات خاص خویش را بر همه ارزانی فرماید.اینجانب تردیدی ندارم که ملّت هوشمند و متدیّن ایران، حرمت فاطمیه را در امسال بیش از گذشته نگه خواهند داشت.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر