صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

عبدالله حقايق پشت پرده را بازگو ميکند

پيش از برگزاري نشست لندن براي افغانستان، اشرف‌غني و عبدالله مهلت 4 هفته‌اي را براي تشکيل کابينه تعيين کرده بودند، اين مدت پايان يافت اما هر 2 رهبر موفق به معرفي کابينه نشدند. «سردار محمدرحمان اوغلي» از چهره‌هاي نزديک به عبدالله گفته است، در صورتي که کابينه در روزهاي نزديک معرفي نشود، تمام حقايق پشت پرده درباره‌ کابينه توسط عبدالله با مردم در ميان گذاشته خواهد شد.

کد خبر: 1574

تسنيم/ برخي چهره‌هاي نزديک به عبدالله از افشاي حقايق پشت پرده عدم معرفي کابينه توسط وي در صورت اعلام نشدن افراد موردنظر حکومت وحدت ملي افغانستان براي تشکيل دولت خبر مي‌دهند.

برخي از چهره‌هاي نزديک به عبدالله‌ عبدالله رئيس اجرايي حکومت وحدت ملي افغانستان هشدار داده‌اند اگر کابينه به زودي اعلام نشود، عبدالله همه موارد پشت پرده‌ کابينه را با مردم درميان خواهد گذاشت.
اين درحالي است که مهلت 4 هفته‌اي رئيس‌جمهور افغانستان براي تشکيل کابينه پايان يافته اما کابينه هنوز معرفي نشده است.
پيش از برگزاري نشست لندن براي افغانستان، اشرف‌غني و عبدالله مهلت 4 هفته‌اي را براي تشکيل کابينه تعيين کرده بودند، اين مدت پايان يافت اما هر 2 رهبر موفق به معرفي کابينه نشدند.
«سردار محمدرحمان اوغلي» از چهره‌هاي نزديک به عبدالله گفته است، در صورتي که کابينه در روزهاي نزديک معرفي نشود، تمام حقايق پشت پرده درباره‌ کابينه توسط عبدالله با مردم در ميان گذاشته خواهد شد.
قرار است به زودي هيأت اداري و رؤساي کميسيون‌هاي مجلس نمايندگان افغانستان، با رئيس‌جمهور و رئيس اجرايي جکومت وحدت ملي اين کشور ديدار کنند و علت معرفي نشدن کابينه را جويا شوند.
از تشکيل حکومت وحدت ملي افغانستان، 91 روز مي‌گذرد و به اين ترتيب صد روز نخست دوره‌ کاري اين حکومت نيز در حال پايان يافتن است.
حکومت‌هايي که تازه شکل مي‌گيرند، در صد روز نخست کاري‌شان تلاش مي‌کنند تا اعتماد مردم را به دست آورند، اما حکومت وحدت ملي افغانستان به دليل ناکامي درمعرفي کابينه با موجي از بي‌اعتمادي و انتقاد مردمي روبه‌روست.

نظرات بینندگان

ارسال نظر