صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

افتتاح نخستين بوتيک داعش+عکس

کد خبر: 1527

شبکه خبر/ يک هفته پس از فاش شدن ارسال محموله هاي امدادي توسط هواپيماهاي امريکايي براي داعش، تروريست ها نخستين فروشگاه پوشاک و ملزومات خود را افتتاح کردند. در اين فروشگاه انواع و اقسام لباس ها و تجهيزات تروريستي ساخت امريکا به فروش مي رسد.

در شرايطي که حاميان اصلي تکفيري ها با تشکيل ائتلاف به اصطلاح ضد داعش، وانمود مي کنند که ديگر از تکفيري ها حمايت نمي کنند و روند ارسال مهمات و تجهيزات براي آنها متوقف شده، اما تصاوير داعش نشانگر اين واقعيت است که ارسال محموله هاي اهدايي براي داعش همچنان ادامه دارد.
بوتيک لباس هاي داعش
يک هفته پس از فاش شدن رهاسازي محموله هاي امدادي با چتر در مناطق تحت سلطه تکفيري ها، تروريست هاي داعش امروز نخستين فروشگاه پوشاک و ملزومات خود را افتتاح کردند. در اين بوتيک، انواع لباس ها، جليقه ها، کلاه، زانو بند، دستکش، کوله پشتي و ... کاملا جديد و با کيفيت خوب عرضه مي شود.

در تصاوير چند روز اخير، تروريست هاي داعش سلاح هاي کاملا نو و جديد در دست دارند و حتي از لباس هاي سنتي و کهنه و متفرقه نيز ديگر خبري نيست و هر گروه، به فراخور جايگاه و ماموريتش، از پوششي ويژه و حرفه اي با تمام جزئيات و امکانات بهره مي برد.
همانطور که اغلب سلاح هاي جديد تروريست ها، همانند موشک هاي دوش پرتاب استينگر، مختص ارتش امريکاست و نمي توان آنها را در پادگان هاي عراق و سوريه و در ميان غنائم جنگي داعش پيدا کرد، لباس ها و پوشش آنها نيز در پادگان هاي عراق و سوريه يافت نمي شود و شباهت زيادي به پوشش نيروهاي ويژه يک همسايه شمالي عراق و نيز، نظاميان رژيم صهيونيستي دارد.

هفته پيش داعش تصاويري از يگان ويژه ضربت خود در رقه را منتشر کرد که پوشش آنها از تمام لوازم و تجهيزات جديد مخصوص نيروهاي ويژه ضد شورش امريکا برخوردار بود.

در روزهاي اخير، مقامات رسمي عراق بارها نسبت به رها کردن محموله هاي کمکي توسط هواپيماهاي امريکا در مناطق تحت سلطه تکفيري ها اعتراض کرده اند و پليس عراق نيز، در دو مورد از فرود محموله ها با چتر و بالن براي داعش فيلم گرفته اند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر