صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

پیش‌بینی جالب قذافی درباره آینده آمریکا

یک مقام امنیتی پیشین لیبی هشدار داد اروپا باید خود را تا دو سال دیگر برای رویارویی با یازدهم سپتامبر دیگری توسط تروریست ها آماده کند.

کد خبر: 14643

به گزارش زمان، راشا تودی نوشت: «احمد قذافی الدم» پسر عموی دیکتاتور پیشین لیبی در مورد بازگشت هزاران تروریست مشغول جنگ در سوریه و عراق به کشورهایشان در اروپا هشدار داد.

وی که یکی از افراد مورد اعتماد «معمر قذافی» در رژیم پیشین لیبی بود، تاکید کرد تروریست هایی که اکنون در مناطق مختلف خاورمیانه و شمال آفریقا فعال هستند، به اروپا بازگشته و طی یکی دو سال آینده واقعه 11 سپتامبر دیگری را این بار برای اروپایی ها رقم می زنند.

 

 پیش‌بینی جالب قذافی درباره آینده آمریکا
 

احمد قذافی که در حال حاضر در مصر به سر می برد یادآور شد تروریست ها در قالب مهاجرانی که هر روز به به اروپا سرازیر می شوند، به کشورهای این منطقه رفته و اهداف خود را عملی خواهند کرد.

این در حالی است که گروه های تروریستی اخیرا با ارتکاب اقدامات جنایتکارانه در شمال لیبی خود را از وابستگان به تروریست های داعش معرفی کرده اند. از جمله این که یکشنبه گذشته پس از وقوع انفجاری تروریستی در مقابل سفارت ایران در طرابلس، یک گروه تندروی نظامی وابسته به داعش مسئولیت آن را برعهده گرفت.

 
منبع: مهر

نظرات بینندگان

ارسال نظر