صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

پاسخ به چرایی افزایش اعتبار دفتر معاون اول

دفتر معاون اول رئیس جمهور به اظهارات نماینده مردم ارومیه در مجلس مبنی بر "افزایش اعتبار دفتر معاون اول رییس جمهور" پاسخ داد.

کد خبر: 1445

دفتر معاون اول رئیس جمهور به اظهارات نماینده مردم ارومیه در مجلس مبنی بر "افزایش اعتبار دفتر معاون اول رییس جمهور" پاسخ داد.

به گزارش تسنیم ، دفتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور درپاسخ به اظهارات نماینده مردم ارومیه در مجلس مبنی بر "افزایش اعتبار دفتر معاون اول رییس جمهور"، در توضیحی اعلام کرد: در سال جاری به منظور شفاف سازی، تمرکز و نظارت بیشتر بر هزینه‌ها و استفاده بهینه از آن، این اعتبارات به صورت یک ردیف مستقل در لایحه پیشنهادی بودجه سال 94 به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده است.

اظهارات قاضی پور نماینده محترم مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی درخصوص" افزایش اعتبار دفتر معاون اول رییس جمهور از دو میلیارد تومان به ده میلیارد تومان " بود.

دفتر معاون اول رئیس‌جمهور در جوابیه خود آورده است: این اعتبارات به منظور اداره بهتر دولت در گذشته نیز وجود داشته و در قالب ردیف‌های در بودجه نهاد ریاست‌جمهوری استفاده می‌شده است.

در ادامه این جوابیه آمده است: در سال جاری به منظور شفاف‌سازی، تمرکز و نظارت بیشتر بر هزینه‌ها و استفاده بهینه از آن، این اعتبارات به صورت یک ردیف مستقل در لایحه پیشنهادی بودجه سال 94 به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده است. البته مجلس شورای اسلامی نیز بر حسب وظایف و اختیارات خود می تواند در این زمینه اعمال نظر و حتی ردیف هایی را اصلاح نماید. لذا فضاسازی رسانه ای و تبلیغاتی از تریبون های متعدد توسط برخی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی موجب تاسف و تعجب است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر