صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

سايت نزديک به احمدي‌نژاد سخنان منتسب به وي را تکذيب کرد

از ديروز برخي سايت ها خبري با عنوان ديدار احمدي نژاد با برخي اعضاي جبهه پايداري منتشر کردند که بازخورد زيادي در فضاي سياسي کشور داشت تا آنجا که يکي از روزنامه هاي منتسب به جريان اصلاح طلب امروز آن را به عنوان تيتر يک خود انتخاب کرد .

کد خبر: 1349

باشگاه خبرنگاران/ از ديروز برخي سايت ها خبري با عنوان ديدار احمدي نژاد با برخي اعضاي جبهه پايداري منتشر کردند که بازخورد زيادي در فضاي سياسي کشور داشت تا آنجا که يکي از روزنامه هاي منتسب به جريان اصلاح طلب امروز آن را به عنوان تيتر يک خود انتخاب کرد .

احمدي نژاد در اين ديدار گفت: بنده ديگر براي فعاليت سياسي انگيزه شخصي ندارم چون اولا تمام مراتب قدرت را در اين کشور تجربه کرده‌ام و ثانيا ترجيح مي‌دهم به فعاليت‌هاي پژوهشي و آموزشي مشغول باشم اما اگر ابعاد اين توطئه‌يي که عليه رهبري در جريان است شدت پيدا کند بر پايه شناختي که از بنده داريد عافيت طلبي نمي‌کنم و با تمام ظرفيت‌هاي فردي و اجتماعي خود به صحنه مي‌آيم.

وي گفت: کاش در بادرود روز ۲۸ صفر بوديد و شعارهاي مردم را مي‌شنيديد با تمام اين الطاف مردمي بنده هيچ برنامه‌يي براي انتخابات مجلس و رياست‌جمهوري ندارم مگر آنکه همان‌طور که گفتم ريسک شرايط بسيار بالا باشد.» همين جاست که حرف از «اسفنديار رحيم مشايي» به ميان مي‌آيد. مردي که شده بود نقطه اصلي اختلاف نظر ميان دولت سابق و اصولگرايان و هنوز هم کابوس شب‌هاي اصولگرايان است.

از او در مورد جمله معروفش در مورد اسفنديار مشايي مي‌پرسند و او مي‌گويد که «اولا از شما توقع دارم که از مسائل فرعي عبور کنيد ثانيا امروز همه مي‌دانند که آقاي مهندس خودشان کناره‌گيري کرده اند»

او اما براي نخستين بار در طول يک سال و نيم اخير از علت حمايتش از اسفنديار رحيم مشايي در انتخابات رياست‌جمهوري صحبت مي‌کند و مي‌گويد که «در انتخابات ۹۲ چون حضور آقاي هاشمي قطعي شد و ما راي‌آورتر از مهندس مشايي براي رقابت با ايشان نداشتيم بنده با گفتن اين جمله از خودم هزينه کردم تا بتوانيم انقلاب را از خطر ارتجاع دور کنيم بنابراين آن جمله مربوط به يک عرصه انتخاباتي که به عرصه دفاع از انقلاب تبديل شد، بود و امروز مطلقا موضوعيتي ندارد و تکرار آن، موجب تفرق ميان نيروهاي انقلاب مي‌شود.

اما عصر امروز يک سايت منتسب به رييس جمهور نهم و دهم به غير از تکذيب خبر اين روزنامه اصلاح طلب ديدار احمدي نژاد با برخي اعضاي جبهه پايداري را هم تکذيب کرده است و نوشته: اخبار مربوط به احمدي نژاد ، به جز پايگاه اطلاع رساني مهر مردم فاقد هرگونه نشريه مکتوب يا مجازي رسمي يا غيررسمي مي باشد.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر