صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

پزشکيان: عده‌اي دلشان نمي‌خواهد دولت موفق شود

يک نماينده اصلاح طلب مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد که همواره بايد انسجام و وحدت ملي ميان تمام گروه‌ها و سلايق و عقايد حفظ و از دامن زدن به اختلافات اجتناب شود. مسعود پزشکيان با تاکيد بر وحدت و انسجام ملي اظهار کرد: هر حرکتي در جامعه که باعث تضعيف وحدت و انسجام شود بايد تا جايي که امکان دارد از آن دوري کرد.

کد خبر: 1307

تابناک/ يک نماينده اصلاح طلب مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد که همواره بايد انسجام و وحدت ملي ميان تمام گروه‌ها و سلايق و عقايد حفظ و از دامن زدن به اختلافات اجتناب شود.

مسعود پزشکيان با تاکيد بر وحدت و انسجام ملي اظهار کرد: هر حرکتي در جامعه که باعث تضعيف وحدت و انسجام شود بايد تا جايي که امکان دارد از آن دوري کرد.

وي با اشاره به اينکه در آستانه‌ي سالروز 9 دي ماه قرار داريم گفت: به هر حال اختلافاتي وجود داشته و دارد که بايد بزرگان ما بنشينند و اين اختلافات را طوري حل کنند که باعث انسجام و تقويت وحدت ملي شود و به اختلافاتي که وجود داشته دامن نزند.

اين نماينده اصلاح طلب مجلس خاطر نشان کرد: يک سري واقعيت‌هايي وجود دارد و آن اختلافاتي که است اگر ما آن را ناديده بگيريم و فکر کنيم مساله حل است و هيچ مشکلي وجود ندارد، واقعيت اين گونه نيست؛ در نتيجه بايد کاري کرد تا آن مشکلي که در درون جامعه وجود دارد با وحدت و انسجام و همدلي و در چارچوب قانون و نظام حل شود.

نماينده مردم تبريز در مجلس تصريح کرد: اين مساله نيز نياز به نگاه جديدي دارد و آن نگاهي هم که الان داريم نتيجه‌اش چيزي جز تعميق اختلافات و اشکالات نيست.

وي با تاکيد بر اين که حياتي‌ترين مساله‌ي امروز ايجاد وحدت و انسجام ملي ميان تمام گروه‌ها و سلايق و عقايد است گفت: اگر نتوانيم اين وحدت را ايجاد کنيم نخواهيم توانست آن چشم انداز و سياست‌هايي که رهبري اشاره مي‌کنند به دست آوريم.

پزشکيان در ادامه با اشاره به ضرورت حفظ اعتماد مردم به دولت گفت: اين مساله نيز با وحدت ميسر خواهد شد، اما الان عده‌اي دلشان نمي‌خواهد چه آگاهانه، نا آگاهانه، خواسته و يا ناخواسته به خاطر اختلاف ديدگاه‌هايي که با دولت دارند، اين دولت موفق شود. البته نمي‌گويم همه کارهاي دولت خوب و يا بدون نقص است بلکه معتقدم اگر دست به دست هم دهيم و دولت و مجلس هم بخواهند آن اشکالات و مسائل در چارچوب قانون حل مي‌شود و ما مي‌توانيم به اهدافي که به دنبالش هستيم دست پيدا کنيم.

اين نماينده اصلاح طلب مجلس خاطر نشان کرد:‌ در غير اين صورت نقد و انتقاد و کارشکني نتيجه‌اش اين است که اين دولت هم يا دوره‌اش مي‌گذرد دولت ديگري روي کار مي‌آيد يا همين دولت براي دور بعدي باقي مي‌ماند. اما ما بايد فرصت‌ها را از دست ندهيم. زيرا به اين سادگي فرصت‌ها برنمي‌گردد و بايد تلاش کنيم انسجام ملي را حفظ کرده و از دامن زدن به اختلافات اجتناب شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر