صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

بادامچيان: روحاني شخصا اصولگرا است

بادامچيان عضو ارشد حزب موتلفه اسلامي گفت: ما جامعه آزادي داريم. در موتلفه ما دعوايي با کسي نداريم اما نقد اصولگرايانه مي‌کنيم. روحاني شخصا اصولگرا است٬ اما اطرافيان خود را از اصلاح‌طلبان گذاشته و مشکل همين جاست.

کد خبر: 11280

ايلنا/ بادامچيان عضو ارشد حزب موتلفه اسلامي گفت: ما جامعه آزادي داريم. در موتلفه ما دعوايي با کسي نداريم اما نقد اصولگرايانه مي‌کنيم. روحاني شخصا اصولگرا است٬ اما اطرافيان خود را از اصلاح‌طلبان گذاشته و مشکل همين جاست.

اسدالله بادامچيان در خصوص واکنش فعالان سياسي به اظهارات او مبني بر اينکه تعداد روزنامه‌هاي اصلاح‌طلب بيش از اصولگرا است، عنوان کرد: هنوز هم مي‌گويم تعداد روزنامه‌هاي اصلاح‌طلب خيلي بيش‌تر از روزنامه‌هاي اصولگرا است، اما با همه اينها باز هم مردم با اصولگرايان هستند.

اين عضو موتلفه اسلامي ادامه داد: تاکنون 9 مجلس داشتيم٬ اما فقط دو مجلس در اختيار اصلاح‌طلبان بوده است و شاهد بوديم که اقدامات نادرستي در اين دو دوره انجام شد. البته اشتباهاتي هم در هفت دوره مديريت اصولگرايان وجود داشته ولي ميزان آن قابل مقايسه نيست.

وي در پاسخ به اين سوال که عدم اقبال مردم به اصولگرايان در انتخابات رياست جمهوري سال 92 را چگونه توجيه مي‌کنيد، گفت: در انتخابات رياست جمهوري٬ مردم هم يک بار به بني‌صدر راي دادند و نتيجه آن را ديدند. البته يک بار هم به اصلاحات راي دادند.

بادامچيان در پاسخ به اين سوال که يعني شما بني‌صدر را با اصلاح‌طلبان مقايسه مي‌کنيد٬ گفت: امروز دار و دسته بني‌صدر از اصلاح‌طلبان حمايت مي‌کنند.

وي در مورد مفاسدي که در دوران مديريت اصولگرايان در کشور مطرح شد، معتقد است: اينکه بگوييم همه مفاسد امروز مربوط به دوران مديريت اصولگرايان بوده اتهام است. اگر مفاسدي در دوره احمدي‌نژاد وجود داشته٬ امروز فقط يکي از آنها که پرونده رحيمي است که مطرح شده است.

بادامچيان در پاسخ به اين سوال که يعني شما پرونده فساد سه هزار ميلياردي، اختلاس از بيمه ايران، تامين اجتماعي، پرونده بابک زنجاني و از اين قبيل پرونده‌ها را در دوره تصدي اصولگرايان ناديده مي‌گيريد، گفت: نهايتا پرونده‌هاي اين دوره به 5 عدد مي‌رسد٬ البته يک پرونده هم براي اين مردم زياد است. اما به هر حال اين مفاسد در همه دولت‌ها وجود دارد. اين جوسازي‌ها کارساز نيست ملت ما مي‌داند که هم انسان‌هاي خوب و هم انسان‌هاي بد داريم.

وي در مورد نقدها و هجمه‌هاي تند اصولگرايان به دولت تاکيد کرد: ما جامعه آزادي داريم. در موتلفه ما دعوايي با کسي نداريم اما نقد اصولگرايانه مي‌کنيم. روحاني شخصا اصولگرا است٬ اما اطرافيان خود را از اصلاح‌طلبان گذاشته و مشکل همين جاست.

بادامچيان در مورد فعاليت اصولگرايان براي انتخابات مجلس آينده گفت: حرکت اصولگرايان در انتخابات سال آينده طبق حرکت مردم و خط ولايت و خط اصيل انقلاب خواهد بود. ‌

نظرات بینندگان

ارسال نظر