صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

پيرموذن: برخي نمايندگان 30 تا 90 ميليون از رحيمي دريافت کردند

کد خبر: 11277

ايلنا/ نماينده اردبيل گفت: اگرچه ما پيگير دريافت کنندگان 5 ميليون توماني از رحيمي هستيم اما با روشن شدن ابعاد جديدترين اين نابساماني تمام تلاش خود را براي معرفي شاه‌مهره‌هاي اين مساله معطوف خواهيم داشت.

کمال‌الدين پيرموذن با تاکيد بر روشن شدن ابعاد جديدي از پرونده دادن پول رحيمي به برخي نمايندگان تصريح کرد: طبق اطلاعاتي که از سوي يک منبع موثق در اختيار من قرار گرفته٬ برخي نمايندگان مجلس هشتم مبالغي بالغ بر 30 تا 90 ميليون تومان از محمدرضا رحيمي دريافت کردند که آنها شاه مهره‌هاي فساد انجام گرفته در مجلس‌اند.

نماينده مردم اردبيل و نير در مجلس شوراي اسلامي با تاکيد بر پيگيري اسامي 170 نماينده دريافت کننده پول از رحيمي افزود: اگرچه ما پيگير اسامي دريافت کنندگان مبالغ 5 ميليون، توماني از رحيمي هستيم اما با روشن شدن ابعاد جديدترين اين نابساماني٬ تمام تلاش خود را براي معرفي شاه‌مهره‌هاي اين مسئله معطوف خواهيم داشت.

پيرموذن افزود: با روشن شدن مبالغ جديد داده شده به برخي نمايندگان مجلس مشخص شد که فساد انجام شده در مورد معاون اول رئيس جمهور سابق، بيش از يک ميليارد و 200 ميليون تومان است و روز به روز بر ابعاد اين پرونده افزوده خواهد شد.

اين نماينده مردم در مجلس نهم يادآور شد: در پرونده رحيمي، به دليل توهين انجام شده به مجلس و شان نمايندگي، ما با تکيه بر مسئوليت نظارتي مجلس، موضوع را تا حصول نتيجه نهايي پيگيري خواهيم کرد تا سبب افزايش اعتماد عمومي به مجلس شويم و به زودي اسامي متخلفان را به پيشگاه ملت اعلام خواهيم کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر