صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

حداد عادل : نمايندگان تصور داشته اند که منشا اين پولها سالم است

کد خبر: 10695

ايسکا نيوز/ نماينده مجلس گفت: همين افرادي که نسبت به اين 170 نماينده مجلس هشتم انتقاد دارند، همان ها به نمايندگان طرفدار خودشان در مجلس هشتم حتما پول داده اند و زياد اصرار کنند آن منابع مالي هم فاش مي شود.

غلامعلي حداد عادل درباره ائتلاف گروه هاي مختلف اصولگرا با پايداري ها با توجه به تجربه انتخابات رياست جمهوري سال 92 اظهار داشت: سعي مي کنيم با همه کساني که خودشان را اصولگرا مي دانند متحد شويم و اميد و تلاش ما همين موضوع است و تاکنون هم، تلاش ها در اين زمينه بي نتيجه نمانده است.

وي درباره افشاي 170 نماينده مجلس که از سوي محمدرضا رحيمي که متهم به اخذ پول شده اند، گفت: در اين باره اظهار نظر نمي کنم.

نماينده مردم تهران در پاسخ به اينکه برخي نمايندگان معتقدند که اين پول مشروع بوده، و دريافت آن هيچ ايرادي ندارد،گفت: نمايندگان که خبر نداشتند اين پول از کجا آمده، بلکه آنها به عنوان کمک به هزينه هاي انتخاباتي خود اين مبلغ را گرفته اند و اين کاري است که در هر جناحي با نمايندگان موافق صورت مي گيرد.

وي با بيان اينکه اين اقدام 170 نماينده غير قانوني نبوده، تصريح کرد: اينکه اين پول منشا آن کجا بوده را نمايندگان خبري نداشته اند اما کمک جريانات سياسي براي پيروزي در انتخابات از نظر کمک انتخاباتي امري بوده که از روز اول انقلاب تا امروز رسم بوده و هيچ نماينده اي را نمي شود به دليل دريافت کمک انتخاباتي از يک جريان مورد سرزنش قرار داد.

حداد عادل گفت: اين نمايندگان تصور اين را داشته اند که منشا اين پول سالم است بعدا اين اتفاقات رخ داد.

وي در پاسخ به اينکه بسياري از بزرگان مجلس از اين مسئله آگاهي داشته اند و امضاي لازم را پاي اسناد مربوطه کرده اند، گفت: اگر منظورتان از بزرگان مجلس، رئيس مجلس است، خير.همچين مسئله اي نيست.

وي با تاکيد بر اينکه اين اقدام انجام شده از سوي نمايندگان يک امر عادي است، گفت: همين افرادي که نسبت به اين 170 نماينده مجلس هشتم انتقاد دارند، همان ها به نمايندگان طرفدار خودشان در مجلس هشتم حتما پول داده اند و زياد اصرار کنند آن منابع مالي هم فاش مي شود.

حداد عادل خاطرنشان کرد: اينها نوعي فضا سازي سياسي است و اينکه منشا اين پول سالم بوده يا خير؟ يک بحث است که تشخيص آن بر عهده قوه قضاييه است اما پول گرفتن نمايندگان براي کمک به امر انتخابات امري جاري و مرسوم در همه دور ه ها بوده چراکه نمايندگان سرمايه دار نيستند که بتوانند هزينه هاي لازم در مسير انتخابات خود را تامين کنند بالاخره از يک جايي کمک مي گيرند و اين يک امر بديهي است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر