صفحه نخست >> سلامت تعداد نظرات: 0

چگونگي داشتن ابروهاي پهن و زيبا

ابرو همواره با زيبايي همراه است. تغذيه عامل ضروري براي ريزش ابرو است است. تغذيه نامناسب مي تواند باعث ضعيف شدن ابرو شود. وراثت نيز تاثير بسيار مهمي در ان دارد . اگر به دنبال شيوه هايي آسان و کاملا طبيعي براي پهن شدن ابروها خود هستيد، شيوه هاي تاييد شده زير را تست کنيد حتما به دردتان خواهد خورد :

کد خبر: 5054

جام نيوز/ ابرو همواره با زيبايي همراه است. تغذيه عامل ضروري براي ريزش ابرو است است. تغذيه نامناسب مي تواند باعث ضعيف شدن ابرو شود. وراثت نيز تاثير بسيار مهمي در ان دارد . اگر به دنبال شيوه هايي آسان و کاملا طبيعي براي پهن شدن ابروها خود هستيد، شيوه هاي تاييد شده زير را تست کنيد حتما به دردتان خواهد خورد :

روغن کرچک
اين روغن فوق العاده ، يکي از قديمي ترين و موثرترين روغن ها براي رشد و تقويت ابرو و مژه ها به شمار مي آيد.اين روش بسيار کم هزينه و کاملا تاييد شده و تضميني است.با ماساژ روغن کرچک بر روي ابروها و البته مژه ها، شاهد رشد موهاي جديد و زيبا باشيد.
در ضمن روغن کرچک، يکي از اسرار کار بسياري از دکترهاي زيبايي براي کاهش و حتي رفع چروک هاي دور چشم است.اين روغن را هميشه در منزل داشته باشيد.

آب پياز
آب پياز، يکي ديگر از روش هاي بسيار موثر براي پر پشت کردن ابروهاي نازک شده است.
آب پياز با افزايش گردش خون و با داشتن سولفور، به تقويت ، ضخيم شدن و رشد مجدد موها کمک زيادي خواهد کرد.
اگر بوي تند پياز شما را آزار مي دهد، پيشنهاد مي کنيم آن را زير آب سرد پوست بگيريد يا از قبل، پياز پوست گرفته را در يخچال بگذاريد.بعد آب آن را گرفته و آن را روي ابروها ماساژ دهيد.

روغن نارگيل
ماساژ ابروها با اين روغن اعجاب انگيز، علاوه بر رشد مجدد موهاي ابرو و ضخيم شدن مو، موجب تيره تر شدن رنگ ابروها نيز مي شود.
روغن نارگيل يکي از بهترين گزينه ها براي زيبايي و سلامت پوست و مو محسوب مي شود.
اين روغن بسيار مفيد، از موهاي آسيب ديده محافظت کرده و آن را ترميم مي کند.

رژيم غذايي مغذي
رژيم غذايي سالم و مغذي و سرشار از ويتامين هاي A،CوE داشته باشيد.

مدل مناسب ابروها
با توجه به فرم چهره خود، مدلي مناسب را براي ابروهاي خود انتخاب کنيد.
با اين کار زيبايي چهره و ابروهاي شما همواره حفظ خواهد شد.

آلوئه ورا
آلوئه ورا يکي ديگر بهترين گزينه ها براي رشد و تقويت ابروها به شمار مي آيد.

شير
ماساژ شير بر روي ابروها، علاوه بر پرپشت کردن تضميني موهاي ابرو، آن را کاملا تغذيه مي کند.

ويتامين E
نه تنها مصرف خوراکي اين ويتامين به رشد و تقويت ابروها کمک مي کند، بلکه ماساژ ابروها با آن هم بسيار مفيد و موثر خواهد بود.
يک عدد کپسول ويتامين E را باز کرده و محتوي آن را با برس ابرو، روي ابروها بماليد.اين روغن، ريزش ابروها را متوقف ساخته و ابروها را تقويت و رشد آنها را تسريع خواهد کرد.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر