صفحه نخست >> سلامت تعداد نظرات: 0

پوست و مو/ چگونگي انجام بوتاکس براي آقايان

هر آقايي از از اين نگران است که به علت وجود شخصي جوان وجذاب تر شغل و يا زن مورد نظرش را از دست بدهد. به نظر مي رسد اگر اين شيوه تفکر که تزريق بوتاکس مختص خانمهاست ، از بين برود آقايان بيشتري نيز به اين معالجه روي بياورند. دکتر گراهام جراح پلاستيکي که کلينيک زيبايي در گرين ويل امريکا دارد بيان ميکند که کشاني که به وي مراجعه ميکنند نگران شغل خود و اين که در برابر همکاران و مشتريان ظاهر زيبايي داشته باشند

کد خبر: 4894

دکتر سلام/ هر آقايي از از اين نگران است که به علت وجود شخصي جوان وجذاب تر شغل و يا زن مورد نظرش را از دست بدهد. به نظر مي رسد اگر اين شيوه تفکر که تزريق بوتاکس مختص خانمهاست ، از بين برود آقايان بيشتري نيز به اين معالجه روي بياورند. دکتر گراهام جراح پلاستيکي که کلينيک زيبايي در گرين ويل امريکا دارد بيان ميکند که کشاني که به وي مراجعه ميکنند نگران شغل خود و اين که در برابر همکاران و مشتريان ظاهر زيبايي داشته باشند

امروزه مردان بيشتري از پزشکان زيبايي وقت ميگيرند تا با استفاده از درمان هاي anti-aging زمان را متوقف کرده و بتوانند جوان باقي بمانند. اما ايا واقعا اين کار شدني است؟؟ بوتاکس حاوي پنيتيدي مي باشد که سيگنال هاي عصبي ارسالي به عضلات را بلاک کرده و جلوي انقباض عضلات و درنتجيه ايجاد چين و چروک را ميگيرد.اين درمان براي پيشاني ، اطراف چشم و خطوط اخم قابل اعمال بوده اما بايد بدانيد که چين و چروک هاي حاصله از مواردي مانند افتاب سوختگي با اين روش قابل درمان نيستند.
تزريق اين ماده در حدود چند دقيقه طول کشيده و نيازي به بيهوشي نيز ندارد.بيماران بعد از حدود 3تا 7 روز اثار اين درمان را مشاهده خواهند کرد. توصيه مي شود دو هفته قبل از تزريق قبل از ان از مصرف اسپيرين و داروهاي ضد التهاب بپرهيزيد تا ريسک کبود شدگي در اثر اين تزريق کاهش پيدا کند.
باتوجه به محبوبيت زيادي که اين روش بين مردم پيدا کرده اين تزريق اگر بر روي پيشاني انجام شود نتايج خوبي خواهد داشت ، اما تزريق ان به بخش هاي پاييني صورت باعث بروز مشکلاتي خواهد شد. با تزريق اين ماده به بخش هاي پاييني صورت حالت بي حرکتي و يخ زدگي در صورت ايجاد شده که من به ان “صورت ماسک زده” مي گوييم. ” دراين حالت اگرچه صورت شما چروکي نخواهد داشت اما احساسي نيز بروز نخواهد داد. پزشکان بايد تزريق بوتاکس را مديريت کرده ، يعني در جاي درست و به مقدار درستي تزريق کنند تا حالت طبيعي صورت از بين نرود.

امروزه مردان خود را بيشتر با درمان هاي زيبايي وفق داده و از درمان هاي موجود بيشتر استفاده ميکنند. اقايان امروزه درمان هاي بيشتري مانند کاشت مو و ريش طبيعي و بروتاکس را قبول کرده اند. در حقيقت علاقه ي اقايان به پيشرفت کردن در شغل خود و همچنين جوان باقي ماندن باعث شده که اين درمان ها را بپذيرند. بنابراين علاوه بر خانم ها ، اقايان نيز ميخواهند جوانترين و جذاب ترين باشند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر