صفحه نخست >> سلامت تعداد نظرات: 0

ويتامين هاي مناسب براي بلندتر شدن مژه ها

چشماني زيبا مي‌تواند تعاريف فراواني را به سمت شما سرازير کند. جذاب ترين عضو صورت يک زن، چشمان اوست. حالا چطور آنرا زيبا تر کنيم؟ خب، اينجاست که سر و کله‌ي مژه‌ها و نقش مهمشان در زيبا‌تر کردن چشم‌ها پيدا مي‌شود.

کد خبر: 3516

برترين ها/ چشماني زيبا مي‌تواند تعاريف فراواني را به سمت شما سرازير کند. جذاب ترين عضو صورت يک زن، چشمان اوست. حالا چطور آنرا زيبا تر کنيم؟ خب، اينجاست که سر و کله‌ي مژه‌ها و نقش مهمشان در زيبا‌تر کردن چشم‌ها پيدا مي‌شود.
مژه‌هايي بلند و طبيعي مي‌توانند چشم‌هاي شما را زيباتر جلوه دهند.
۱. روغن‌هاي طبيعي استفاده کنيد
استفاده از روغن‌هاي طبيعي روي مژه‌هايتان مي‌تواند به رشد و بلند شدن آنها کمک کند. مي‌توانيد روغن‌هايي طبيعي مانند روغن کرچک و روغن بادام را براي اين منظور استفاده کنيد. براي دريافت بهترين نتيجه، شب به مژه‌هايتان روغن بادام بماليد. يک ماه نگذشته نتايجش را خواهيد ديد! استفاده از روغن ويتامين E بر روي مژه‌ها نيز مي‌تواند به بلندتر شدن آنها کمک کند.
۲. برنامه‌ي غذايي خوبي داشته باشيد
در برنامه‌ي غذايي روزانه‌تان پروتئين را ناديده نگيريد. يک رژيم غذايي سرشار از پروتئين باعث خواهد شد تا مژه‌هايتان رشد کنند. همچنين غذاهايي که سرشار از اسيدهاي چرب امگا۳ و ويتامين ب۵ هستند را نيز به برنامه‌تان اضافه کنيد. مي‌توانيد هفته‌اي يکبار از مکمل‌هاي بيوتين طبيعي هم استفاده نماييد. اين کار کمک خواهد کرد تا مژه‌هايتان رشد کند و بلندتر شود. غذاهايي که حاوي ويتامين A و E هستند هم براي اين منظور مفيدند.
۳. به مژه‌هايتان وازلين بماليد
استفاده از وازلين بر روي مژه‌ها تاثير مشابهي همچون استفاده از روغن‌هاي طبيعي دارد. پيش از اينکه بخوابيد کمي وازلين به مژه‌هايتان بماليد. حتي مي‌توانيد پس از ده تا پانزده دقيقه مژه‌هايتان را شستشو دهيد، بايد ببينيد که خودتان چطور راحتيد. استفاده‌ي منظم از وازلين نتايجي عالي بر جاي خواهد گذاشت.

نظرات بینندگان

ارسال نظر