صفحه نخست >> سلامت تعداد نظرات: 0

پوست و مو/ براي سلامتي و شادابي پوست‌تان جوانه گندم بخوريد

کد خبر: 1698

سلامت نيوز/ يک پزشک عمومي با اشاره به اينکه استفاده از گياه جوانه گندم به صورت ماسک موجب از بين رفتن لک‌هاي صورت و افزايش شفافيت پوست مي‌شود، گفت: استفاده از گل هميشه بهار، آووکادو و جوانه گندم به صورت يکجا نقش موثري را در ليفتينگ پوست صورت ايفا مي‌کند.
با اشاره به اينکه براي رطوبت پوست بهتر است به جاي استفاده از گياه آلوئه‌ورا به صورت مستقيم از کرم‌هاي حاوي آن استفاده شود، گفت: کرم‌هاي حاوي اين گياه نتيجه بهتر و سريع‌تري نسبت به استفاده از آلوئورا به صورت مستقيم دارند.

وي تصريح کرد: گياه آووکادو سرشار از ويتامين A است و اين گياه موجب تسريع گردش خون مي‌شود و نقش موثري را در تسکين دادن به پوست و حفظ لطافت آن ايفا مي‌کند.

ملکي با اشاره به اينکه گياه آووکادو موجب جلوگيري از ايجاد چين و چروک مي‌شود خاطرنشان کرد: افراد بهتر است به علت افزايش اثربخشي اين گياه براي صورت، از آن به صورت ماسک استفاده کنند.

اين پزشک عمومي با تاکيد بر اينکه گياه جوانه گندم داراي خاصيت آنتي اکسيدان و ضد چروک براي پوست است، اظهار کرد: گياه جوانه گندم سرشار از ويتامين A و E است.استفاده از اين جوانه به صورت ماسک موجب از بين رفتن لک‌هاي صورت و افزايش شفافيت پوست مي‌شود.

ملکي در پايان خاطرنشان کرد: استفاده از گل هميشه بهار، آووکادو و جوانه گندم به صورت يکجا نقش موثري را در ليفتينگ پوست صورت ايفا مي‌کند.
سلامت نيوز: براي سلامتي و شادابي پوست‌تان جوانه گندم بخوريد

نظرات بینندگان

ارسال نظر