صفحه نخست >> سلامت تعداد نظرات: 0

باران، آسمان اهواز را شست

پس از بروز ریزگرد‌ها در چند روز گذشته سرانجام امروز باران آسمان اهواز را شست. مدیرکل مدیریت بحران خوزستان تا ۲ سه روز آینده از وجود سامانه بارشی در این شهر خبر داد و گفت؛ اگر باد نوزد همچنان شاهد ریزگردها خواهیم بود.

کد خبر: 11181

زمان / پس از بروز ریزگرد‌ها در چند روز گذشته سرانجام امروز باران آسمان اهواز را شست. مدیرکل مدیریت بحران خوزستان تا ۲ سه روز آینده از وجود سامانه بارشی در این شهر خبر داد و گفت؛ اگر باد نوزد همچنان شاهد ریزگردها خواهیم بود.

پس از چندین روز حاکم شدن هوای از گرد و غبار و ریزگرد‌ در خوزستان، سرانجام پیش از ظهر امروز، باران، آسمان اهواز را شست.

 مدیرکل مدیریت بحران خوزستان، درباره بارش باران های اسیدی در اهواز گفت: بر اساس پیش بینی‌های اداره کل هوا‌شناسی خوزستان باران امروز اهواز سالم است و مشکلی ندارد.

هاشم بالدی افزود: بنا بر اعلام اداره کل هوا‌شناسی خوزستان تا 2 سه روز آینده، سامانه بارشی وجود دارد؛ اما اگر تا بعد از ظهر امروز، باد شدید نوزد، این سامانه در استان می‌ ماند؛ در غیر این صورت از ساعاتی دیگر شاهد بروز دوباره گرد و خاک در خوزستان هستیم.

وی درباره شدت گرد و خاک نیز گفت: پیش بینی‌ ها حاکی است شدت خاک ادامه دارد؛ با این حال امیدواریم این سامانه بارشی ادامه پیدا کند تا رطوبت هوا و خاک افزایش پیدا کند.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر

نظرات بینندگان

ارسال نظر