صفحه نخست >> سلامت تعداد نظرات: 0

پوست و مو/ ماسک سيب زميني از بين برنده لکه هاي تيره پوست

سيب زمينى را خوب پوست کرده و خوب رنده و نرم کنيد که به صورت پودر در بيايد سپس سيب زميني و بعد يک قاشق روغن زيتون به آن اضافه کنيد مدت نيم ساعت بگذاريد روى صورت و گردنتان باشد که براى صورت‏هايى که خسته و بى خوابى کشيده يا زياد از کرمهاى مختلف بکار برده‏اند بسيار مؤثر و موجب طراوت است.

کد خبر: 1101

بوعلي باب سلامتي/ سيب زمينى را خوب پوست کرده و خوب رنده و نرم کنيد که به صورت پودر در بيايد
سپس سيب زميني و بعد يک قاشق روغن زيتون به آن اضافه کنيد مدت نيم ساعت بگذاريد روى صورت و گردنتان باشد که براى صورت‏هايى که خسته و بى خوابى کشيده يا زياد از کرمهاى مختلف بکار برده‏اند بسيار مؤثر و موجب طراوت است.

ماسک سيب زميني جهت لکه هاي تيره پوست و سفيد کننده:
جهت تهيه ماسک سيب زميني پوست يک سيب زميني را بگيريد و آن را رنده کنيد. سپس مقداري گلاب به آن اضافه نماييد. آنها را خوب با هم مخلوط کنيد تا به شکل خميري درآيد. اگر پوستي چرب داريد، به ماسک سيب زميني چند قطره آب ليمو و اگر پوستي خشک داريد، به ماسک سيب زميني چند قطره عسل به آن اضافه کنيد.
سپس ماسک سيب زميني را بر روي پوست خود قرار دهيد و پس از 15 دقيقه آن را بشوييد. ماسک سيب زميني داراي خواص سفيد کننده ملايمي است و استفاده منظم از اين ترکيب، نقاط و لکه هاي تيره پوست شما را کاهش مي دهد و پوست را روشن و سفيد مي سازد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر