صفحه نخست >> سلامت تعداد نظرات: 0

اثر شگفت انگيز معجون ليمو وزنجبيل را احساس کنيد +عکس

هدف اصلي از اکسير، درمان و پيشگيري از مسدود شدن شريان (آترواسکلروز)، تنظيم بالاي چربي خون، پيشگيري از خستگي، درمان عفونت و سرما خوردگي، تقويت سيستم ايمني بدن، پاک سازي کبد است.اين نوشيدني از سير، ليمو، زنجبيل و آب تشکيل شده است.

کد خبر: 10862

زمان/هدف اصلي از اکسير، درمان و پيشگيري از مسدود شدن شريان (آترواسکلروز)، تنظيم بالاي چربي خون، پيشگيري از خستگي، درمان عفونت و سرما خوردگي، تقويت سيستم ايمني بدن، پاک سازي کبد است.اين نوشيدني از سير، ليمو، زنجبيل و آب تشکيل شده است.

مواد لازم:
4 حبه بزرگ سير
4 عدد ليمو کامل با پوست
زنجبيل (حدود 3 - 4cm) و يا دو قاشق غذا خوري
2 ليتر آب خالص

آماده سازي:
ليمو را شسته و برش مي دهيم. سير را همراه با ليمو و زنجبيل در مخلوط کن بريزيد. و مخلوط کنيد. سپس در يک کاسه فلزي، 2 ليتر آب ريخته و به هم بزنيد تا نزديک به دماي جوش برسد. بلافاصله قبل از نقطه جوش آن را خاموش کرده بگذاريد خنک شود. در صافي ريخته و در بطري شيشه اي نگهداري کنيد و بگذاريد سرد شود.
هر روز، يک ليوان حداقل 2 ساعت قبل از غذا، و با معده خالي بنوشيد. درمان به مدت سه هفته با مصرف روزانه يک ليوان است و پس از آن نياز به يک استراحت يک هفته اي داريد. دوباره مي توانيد به همين شيوه ادامه دهيد. اگر شما طعم و مزه را دوست ندارد مي توانيد عسل اضافه کنيد. بعد از 3 هفته استفاده، تفاوت را احساس خواهيد کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر