صفحه نخست >> سرگرمی تعداد نظرات: 0

چگونه «رادياتور»هاي نازيبا را زيبا کنيم؟+عکس

اگر رادياتور شما قديمي است و يا به هر دليلي ظاهرش را نمي پسنديد ما 7 راه حل خلاقانه براي تزيين آن به شما پيشنهاد مي کنيم.

کد خبر: 8394

سيمرغ/ اگر رادياتور شما قديمي است و يا به هر دليلي ظاهرش را نمي پسنديد ما 7 راه حل خلاقانه براي تزيين آن به شما پيشنهاد مي کنيم.
همه مي دانيم که منبع گرمايي مانند رادياتور به خودي خود يک وسيله تزييني براي يک فضا محسوب نمي شود. اگر رادياتور شما قديمي است و يا به هر دليلي ظاهرش را نمي پسنديد ما 7 راهکار خلاقانه براي تزيين آن به شما پيشنهاد مي کنيم.
سطح رويي شوفاژ فضايي ايده آل براي ساختن شلف است. اگر يک تخته چوبي و يا سنگي روي آن قرار دهيم، يک رادياتور بي ريخت و قديمي به يک ميز، شلف و يا قفسه تبديل مي شود. اما لازم است بدانيد که اگر از چوب استفاده مي کنيد، ممکن است به مرور زمان تاب بردارد.
اما اگر شيوه اي بهتر و مقرون بصرفه تر و يا تغيير مدل اساسي تر مي خواهيد، مي توانيد براي ميزي که ساخته ايد دامن (روميزي) بسازيد. براي اينکار ترجيحا از پارچه کتاني استفاده کنيد.
شيوه ديگر، نصب کمد و قفسه هاي سفارشي بر روي رادياتور است. اين شيوه فضاي بيشتري در اختيارتان مي گذارد. ايجاد فضايي براي ذخيره اشيا نه تنها کاربردي است بلکه از جلوه بدمنظره رادياتور جلوگيري مي کند.
نصب تخته هاي چوبي مشبک در اطراف رادياتور (مانند تصوير)، علاوه بر جذابيت بصري بالا، تبادل گرما را آسانتر مي کند.
چوب هاي نرده اي و راه راه گزينه ديگري است که جلوه اي روستيک و دنج به اتاق مي بخشد.
صفحه مشبک توري شکل نيز جلوه اي فرانسوي و لوکس به فضا مي بخشد. بخصوص اگر با تعداي مجسمه و قاب عکس تزيين شود.
اما توصيه ما اين است که قبل از پوشاندن و پنهان کردن رادياتور سعي کنيد ظاهر آن را بپذيريد! اگر کار خلاقانه اي در اطراف رادياتور انجام دهيد، لزومي به مخفي کردنش نيست. شايد نصب يک نقاشي زيبا ( و نور پردازي) در بالاي رادياتور بتنهايي بتواند مشکل را حل کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر