صفحه نخست >> سرگرمی تعداد نظرات: 0

ترين ها/ مهربان ترين زن دنيا

کد خبر: 6024

باشگاه خبرنگاران/ مهرباني درجه هاي مختفي دارد و دسته بندي آن ها متفاوت است به گونه اي که شايد يک نفر را بتوان مهربان دانست به خاطر کار خوبي که انجام مي دهد اما زماني هست که يک نفر از همه چيز خودش مي گذرد براي ديگران و اين نوع مهرباني بسيار بالاست.
"کونگ ژنيان" يک پيرزن 65 ساله اهل چين است که به درجه بالايي از مهرباني رسيده است اما کسي قدر وي را نمي داند. اين خانم از 40 سال پيش سرپرستي کودکان بي سرپرستي که مشکلات جسمي و ذهني دارند را به عهده گرفته است بدون آن که کسي کمکش کند.

وي اولين بچه را در کنار خيابان پيدا کرده است و از آن پس تا کنون تصميم گرفت تا همه بچه هاي بي سرپرستي که در خيابان رها مي شوند را بزرگ کند. او تا در حال حاضر 39 کودک را به سرپرستي گرفته است که بزرگترين آن ها 27 سال دارد و اکنون زندگي شخصي خود را آغاز نموده است.
در ميان بچه هايي که او بزرگ کرده است 6 نفر وارد دانشگاه شده اند و برخي که مشکلات ذهني داشته اند توانسته اند با تلاش فراوان خود را به آموزشگاه هاي عالي برسانند. اين همه موفقيت و مهرباني اما دستمزدي بسيار عجيب از سمت دولت داشته است.

دولت چين خانه و محل زندگي اين خانم را به خاطر تخلف از قانون سرپرستي مصادره کرده است. آن ها در قانون اجازه نمي دهند کسي بيش از 3 کودک به فرزندخواندگي بگيرد و اين خانم مهربان اين کار را کرده است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر