صفحه نخست >> سرگرمی تعداد نظرات: 0

خودروهاي لوکس کاديلاک ارزان‌تر شدند+عکس

برند لوکس کاديلاک جنرال موتورز در مواجهه با کاهش تقاضا براي مدل‌هاي سدان، به کاهش قيمت سي تي اس 2015 اقدام کرد.

کد خبر: 3911

ايسنا/ برند لوکس کاديلاک جنرال موتورز در مواجهه با کاهش تقاضا براي مدل‌هاي سدان، به کاهش قيمت سي تي اس 2015 اقدام کرد.
اين شرکت که بزرگترين خودروساز آمريکاست، به فروشندگان کاديلاک اعلام کرد قيمت سه بسته آپشن پرفروش اين خودرو را 3000 دلار کاهش مي‌دهد.
به گفته تحليلگران، کاديلاک پس از اينکه ATS را عرضه کرد، قيمت سي تي اس بازطراحي شده را به سرعت بالا برد و نسبت به حجم فروش در اين قيمت خوشبين بود. با وجود اينکه سي تي اس خودروي قوي است اما برند کاديلاک هنوز نمي‌تواند چنين قيمتي بالايي را براي محصولش طلب کند.

سخنگوي کاديلاک اعلام کرد قيمت پايه مدل 2015 تغيير نکرده و همچنان 46 هزار و 340 دلار است اما قيمت بسته‌هاي لوکس بين 1000 تا 3000 دلار کاهش داشته است.
فروش سي تي اس تقريبا 18 درصد در دسامبر و 3.8 درصد در کل سال گذشته کاهش داشت. موجودي سي تي اس جنرال موتورز در دسامبر گذشته براي تامين تقاضا به مدت 102 روز کافي بود.
يوهان دي نيشن، رييس کاديلاک پيش از اين گفته بود اين برند قيمت‌هاي پايه را کاهش نخواهد داد اما احتمال تغيير آپشن‌ها را منتفي نکرده بود. برندهاي خودروي لوکس تمايلي به کاهش قيمت ندارند زيرا اين اقدام به وجهه برند و ارزش خودروهايي که به فروش رفته اند، لطمه مي‌زند.

بر اساس گزارش رويترز، کاديلاک تنها برند لوکس بزرگي است که در سال 2014 با کاهش فروش در بازار آمريکا روبرو شد و ميزان فروش اين برند 6.5 درصد نسبت به سال 2013 کمتر بود. برند لوکس آئودي سال گذشته از کاديلاک جلو افتاد و برند جنرال موتورز را در بازار آمريکا در رتبه پنجم قرار داد.
همچنين بر اساس گزارش جداگانه ديگر، فروش اوپل و ووکس هال که برندهاي اروپايي جنرال موتورز هستند سال گذشته سه درصد رشد کرد و به 1.08 ميليون خودرو رسيد.
سهم بازار اوپل و ووکس هال به 5.74 درصد رشد کرد که بالاترين سطح از سال 2011 است.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر