صفحه نخست >> سرگرمی تعداد نظرات: 0

سه‌شنبه ۲۵ فروردین

فال روزانه 25 / 01 / 1394

فال روزانه 25 / 01 / 1394

کد خبر: 20708

فال روزانه 25 / 01 / 1394

فروردین

امروز بسیار زیرک و باهوش هستید و خیلی خوب راهکارهای تازه برای هر مساله ای پیدا می کنید. مثلا امروز به خوبی می دانید چطور افراد مختلف را تحت تاثیر خود قرار دهید. امروز تحت تاثیر کائنات و ستاره ها، اشراق خوبی به مسایل مختلف دارید که موجب می شود تا ایده های مبهم شما به راهکارهای کاربردی تغییر شکل دهند. تنها ترفند این مساله هم این است که خارج از چهارچوب فکر کنید و تصمیم بگیرید. از اینکه کارهایتان کمی  عجیب باشند، نترسید و هر چه که فکر می کنید درست است را انجام دهید.

اردیبهشت

امروز همه گردوغبارهایی که روی ذهن و مغزتان نشسته اند را کنار خواهید زد. از دنیای رویا و خیال که در ماه های گذشته گرفتار آن بوده اید نیز بیرون بیایید. امروز به ناگه همه ابرهای تار از روی زندگی برداشته می شوند و شما مسایل را با وضوح بیشتری خواهید دید که برای خودتان نیز جای تعجب بسیار دارد. از اینکه در مورد ذهنیات خود حرف بزنید هراسی نداشته باشید. خیلی راحت هر چه در سرتان می چرخد را با اعتماد به نفس به زبان بیاورید. اگر گفتن آنها برایتان سخت است، روی کاغذ بنویسید.

 

خرداد

امروز خوب است به نیم کره چپ مغز خود کمی استراحت دهید. کارهای حساب و کتابی یا مساله های سنگین حل نکنید. احتمال دارد امروز دچار استرس بشوید اما آرامش خود را حفظ کنید. با استفاده از نیمه راست مغزتان و با استفاده از خلاقیت و هنر، کارهای جالب انجام دهید و بگذارید دیگران بیشتر در مورد استعدادهای شما بدانند. اگر دستی در نوشتن دارید، امروز می توانید متون جالبی بنویسید یا اگر در حوزه دکوراسیون فعال هستید، طرح هایتان رویایی و بسیار زیبا از آب در خواهند آمد.

تیر

با تخصص هایی که در حوزه ارتباط های اجتماعی و تکنولوژی دارید، امروز می توانید تغییرات خوبی در زندگی خود ایجاد کنید. امروز خیلی روی مسایل شخصی تاکید نداشته باشید و بیشتر روی برنامه ها و اهداف بزرگ تمرکز کنید. امروز فرصت خوبی برای پوشیدن لباس موفقیت است. در اجتماعات شرکت کنید. یا در جمع های دوستانه و خانوادگی حرف بزنید و نظر بدهید. شما شانس بسیاری برای جای کردن خودتان در دل دیگران دارید. حتی در دنیای مجازی نیز می توانید از توانایی های خود بهره بگیرید. 

مرداد

امروز چشم به راه پاداش باشید. زندگی کاری و شخصی شما در مسیر موفقیت قرار خواهند گرفت. البته در ارتباط هایی که با بقیه برقرار می کنید، حتما مراقب واژه هایی که به کار می گیرید باشید. تصمیمات درست و منطقی بگیرید و اگر در موردی شک دارید،دست نگه دارید و آن را انجام ندهید. امروز هر ایده ای به ذهنتان می رسد را خیلی خوب بررسی کنید و ببینید آیا نتیجه آن برای آینده شما چه خواهد بود. اگر واقعا کاربردی و مفید هستند، برایشان برنامه ریزی کنید. البته لقمه های بزرگ تر از دهانتان نیز برندارید.

 

شهریور

شما روی جزئیات مسایل خیلی اصرار و توجه دارید. اما امروز بی خیال این مسایل شوید و سعی کنید زندگی را راحت بگیرید. امروز بهترین فرصت برای برنامه ریزی برای 5 سال آینده است. اگر در نظر دارید کار و کاسبی خود را راه‌اندازی کنید، امروز می توانید در میان دوستان به دنبال فرد مناسب بگردید. سفرهای کوتاه، یا تفریحات برون شهری نیز برایتان مفید هستند و خوب است که در برنامه های خود بگذارید.

مهر

امروز مثل شرلوک هلمز به همه چی دقیق نگاه می کنید و می خواهید تا از ریزترین اتفاق ها یا کوچک ترین مسایل، آگاه شوید. اگر فردی رازی را از شما مخفی کرده و مدتها است کنجکاوید بدانید، امروز بالاخره به شما می گوید. این مساله خیلی از مسایل زندگی را برای شما روشن می کند. امروز روی حرف ها و رفتار خود توجه ویژه ای داشته باشید. حتی به زبان بدن خودتان هم  توجه داشته باشید تا مبادا کسی دچار سوبرداشت شود. امروز خیلی به مسایل مالی فکر نکنید. 

 

آبان

امروز فرصت بسیار خوبی برای حرف زدن است. در مورد همه چیزهایی که در سر دارید، صحبت و مشورت کنید. به فعالیت های خود توجه ویژه ای داشته باشید و همه جزئیات آن را به خوبی زیر ذره بین ببرید. امروز باید کمترین خطا را داشته باشید. بیشتر از اینکه حرف بزنید، گوش کنید. البته این را هم توجه داشته باشید که شما به تایید دیگران نیازی ندارید و تصمیم نهایی با خودتان است.

آذر

 

امروز نگاه و چشم انداز خود به زندگی و آینده را توسعه دهید. مسایل را خیلی کلی نبینید و برای جزئیات نیز ارزش قایل باشید. امروز انرژی های بسیار خوبی دارید. آستین ها را بالا بزنید و مشغول شوید. ایده های کاری را استارت بزنید. این را هم بدانید که مسایل زندگی را باید خیلی وسیع تر ببینید. مثلا برای 5 سال آینده برنامه داشته باشید و همه موانع و احتمالات شکست را نیز مشخص کنید. البته خیلی هم به ذهن خود فشار نیاورید. امروز بیشتر روی مسایل ساده تر تاکید داشته باشید و مواردی که حساب و کتاب یا مباحث ریاضی دارند را به روز دیگری موکول کنید.

دی                  

  

حتی اگر فشار کاری شما هم زیاد است اما تفریح و شادی را از زندگی خود حذف نکنید. بیشتر در حوزه هنر و نمایش برنامه سرگرمی برای خود و عشقتان ترتیبدهید. خلاقیت شما از امروز زیاد می شود و تا آخر ماه نیز ادامه دارد. هر چه به دهنتان می رسد را یادداشت کنید تا سر فرصت روی جرئیات آن کار کنید.

بهمن

امروز بیشتر تمرکز خود را روی تمیز کردن یا زیباسازی فضای جلوی خانه خود بگذارید. از امروز تا آخر ماه ارتباط های اجتماعی و استعدادهای هنری شما زیاد خواهند بود. راحت از کنار آنها رد نشوید. اگر دوستانی دارید که نزدیک شما نیستند، با ویدئو چت یا تلفن یا هر وسیله دیگر با او تماس بگیرید و احوالش را جویا شوید. امروز زمان خوبی برای دوستی با زنان و صمیمیت بیشتر با دوستان مونث است.

اسفند

ارتباط های اجتماعی شما امروز زیاد می شوند. هر پیام و حرفی که دارید را امروز با صدای بلند اعلام کنید. خیلی شفاف و واضح در مورد خواسته های خود حرف بزنید. هیچ هراسی نداشته باشید بقیه چه فکری در مورد شما دارند. اگر به جمع دوستان، مهمانی یا حتی کنفرانس کاری دعوت شدید، حتما آن را قبول کنید. امروز به دنبال کنجکاوی های خود بروید و برای همه پرسش های ذهنی خود، پاسخ مناسب بیابید.

نظرات بینندگان

ارسال نظر