صفحه نخست >> سرگرمی تعداد نظرات: 0

براي مدتي پيش آرايشگرتان نرويد

يک راهنماي نجات بخش براي رشد ابروها

به طور اساسي، ابروها دو رديف مو هستند که از پيشاني آويزانند. پس اهميت‌شان چيست؟ آنها مي‌توانند به چهره‌ي شما معني و مفهوم بدهند. هر نوع تغييري در ابرو، مي‌تواند چشمان شما را آشکار کند و باعث شود جوان‌تر يا پيرتر، يا هميشه عصباني بنظر برسيد! دوستان عزيزم، اگر فکر مي‌کنيد که بيش از اندازه موم گذاشته‌ايد يا ابروهايتان را کنده‌ايد و راه بازگشتي هم نداريد، نترسيد! ما با پيشنهاداتي از متخصص ابروي شرکت آناستازيا اينجا هستيم تا به شما براي گذشتن از مسير ترسناک رشد ابروهايتان، کمک کنيم.

کد خبر: 2049

سرخاب سفيداب/ به طور اساسي، ابروها دو رديف مو هستند که از پيشاني آويزانند. پس اهميت‌شان چيست؟ آنها مي‌توانند به چهره‌ي شما معني و مفهوم بدهند. هر نوع تغييري در ابرو، مي‌تواند چشمان شما را آشکار کند و باعث شود جوان‌تر يا پيرتر، يا هميشه عصباني بنظر برسيد!
دوستان عزيزم، اگر فکر مي‌کنيد که بيش از اندازه موم گذاشته‌ايد يا ابروهايتان را کنده‌ايد و راه بازگشتي هم نداريد، نترسيد! ما با پيشنهاداتي از متخصص ابروي شرکت آناستازيا اينجا هستيم تا به شما براي گذشتن از مسير ترسناک رشد ابروهايتان، کمک کنيم.
براي مدتي پيش آرايشگرتان نرويد
اول از همه: تمام نوبت‌هاي اصلاح ابرويتان را کنسل کنيد. به آرايشگر يا کسي که برايتان موم مي‌گذارد بگوييد که ابروهايتان بايد کمي استراحت کنند، بنابراين کمي طول مي‌کشد تا دوباره پيشش برگرديد. مهم‌ترين قسمت اين موضوع اين است که کمي پول پس انداز مي‌کنيد!
صبور باشيد
مرحله‌ي بعدي سخت ترين بخش است: رشد واقعي! در هفته‌ي اول يا دوم، احساس خوبي داريد، اما بعدا فکر مي‌کنيد که صورتتان مانند آدم‌هاي عصر حجر شده است. با وجود ابروهايي که مانند علف هرز در حال رشدند، دائما احساس مي‌کنيد که بايد از موچين استفاده کنيد. تمام نيرويتان را بکار ببريد تا در مقابل اين وسوسه مقاومت کنيد و به خودتان هيچ نگراني راه ندهيد. حتي اگر احساس مي‌کنيد که شما پر موترين شخص زنده‌ي حال حاضر دنيا هستيد، بقيه‌ي مردم بعيد است متوجه چنين چيزي شوند.
کانسيلرها و مدادها دوستان شما هستند
بعد از چند هفته، شما شبيه يتي مي‌شويد (همان بچه خرس خودمان!) متخصص ابروي آناستازيا پيشنهاد مي‌کند که ابروهايتان را با پودر و يک مداد با کيفيت مانندBrow Wiz پر کنيد. او مي‌گويد: بعد از اينکه به ابرو شکل مناسبي داديد، مي‌توانيد موهاي اضافه را که در بيرون آن قرار دارند با يک کانسيلر با کيفيت بپوشانيد، تا زمانيکه براي حالت دادن کامل به ابروها آماده شويد.
نازک شدن، براي موي ابرو هم اتفاق مي‌افتد
يک بار که ابروهايم شروع به رشد کرده بود، متوجه شدم که آنها مثل قبلشان ضخيم نيستند. روياي من درباره‌ي داشتن ابروهاي کامل مثل زماني که کلاس پنجم بودم نابود شد. مي‌دانستم که موي سر، با گذشت زمان نازک‌تر مي‌شود، ولي موهاي ابرو چطور؟
متخصص آبروي آناستازيا ترس مرا تاييد کرد: «خيلي از ما، با بالا رفتن سن، بعضي از موهاي ابرو را از دست مي‌دهيم. اگرچه، اگر شما روي يک طرف صورتتان بخوابيد، بالش مي‌تواند باعث ريختن موهاي ابرو شود.»
بعد از شنيدن اين حرف‌ها، من اين نکات را يادداشت کردم تا نوعي بالش که مانع از خوابيدن من به طرفين شود تيه کنم. اگر موي ابروي شما نازک شده است، از يک سرم مانند سرم افزايش رشد ابرو، براي بيشتر کردن رشد ابرويتان استفاده کنيد.
نکات پاياني
چون موي افراد با سرعت هاي مختلفي رشد مي‌کند، مدت زماني که طول مي‌کشد تا ابروها رشد کند نيز از شخصي به شخص ديگر متفاوت است. من براي رفتن به آرايشگاه و يک اصلاح کوچک، ۴ ماه صبر کردم. دقيقاً مانند يک تجديد خاطره بود!
من در مورد غيبتم در چند ماه گذشته توضيح دادم و آرايشگرم هم قول داد که آرامش خودش را حفظ کند! او فقط چند تار موي اضافه را برداشت که البته من نمي‌خواستم به آنها هم دست بزند، فقط به اين دليل که کمي بيشتر رشد کرده بودند.
بعد از آن، از يک سايه‌ي ابرو براي پر کردن جاهاي نازک استفاده کردم. اين سايه‌ها بهترين دوستان شما در طول مدت رشد ابرويتان هستند.
بعد از ۵ ماه، ابروهاي من برگشتند. من با دستورات محتاطانه درباره‌ي ابروي کماني درست و زيبا، پيش آرايشگرم رفتم. حالا ابروهايم پرتر شده‌اند، با حالتي که هميشه آرزويش را داشتم.
دوستان من، اگر من توانستم در اين ماجراجويي طولاني و سخت دوام بياورم، پس حتماً شما هم مي‌توانيد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر