صفحه نخست >> سرگرمی تعداد نظرات: 0

رولزرویس ایرانی شد/تصاویر

در طول سال گذشته رولزرویس مدل‌های محدودی از خودروهای سفارشی رونمایی کرد، اما در حال حاضر این شرکت تقریبا تمام خط تولید خود را به مدل‌های خاصی اختصاص داده است.

کد خبر: 1482

 در طول سال گذشته رولزرویس مدل‌های محدودی از خودروهای سفارشی رونمایی کرد، اما در حال حاضر این شرکت تقریبا تمام خط تولید خود را به مدل‌های خاصی اختصاص داده است.
 

به گزارش زمان به نقل از مد آنلاین، این مجموعه با نام سهیل که الهام گرفته از صورت فلکی سهیل (ستاره سهیل) و همچنین ستاره‌شناس و ریاضی‌دان مشهور قرن دهم، ابن هیثم(دانشمند ایرانی) طراحی شده است روانه بازار خواهد شد. برخلاف مدل‌های سفارشی پیشین که فقط در یک مدل تولید شد، این خودروها در مدل‌های فانتوم سدان و کوپه و همچنین آخرین مدل‌های Ghost و Wraith تولید خواهند شد.

ستاره سهیل ستاره پرنوری است که در افق جنوبی عربستان دیده می‌شود و ابن هیثم نیز برای استفاده از علم اپتیک و همچنین استفاده از روش‌های علمی شهرت دارد. طراحی این خودرو به گفته رولزرویس رنگ ستارگان در آسمان شب را تداعی می‌کند.    طراحی داخلی این خودروها با استفاده از چرم سفید و آبی فیروزه‌ای به علاوه‌‌ رنگ آبی جزییات پنل ابزار و کف‌پوش نیز طراحی ستاره‌شناسانه‌ این خودرو را به اثبات می‌رساند. ستاره خاتم کاری شده با رنگ چوب که در طراحی خارجی این خودرو استفاده شده است در همه جای این خودرو دیده می‌شود و همچنین تصویری از صورت فلکی سهیل در ساعت نصب شده بر روی داشبورد هم قابل مشاهده است.     

این سقف زیبا با ستارگان درخشان برروی نسخه‌های فانتوم و رِیس نصب شده و در نسخه‌های دیگر به‌صورت آپشن در دسترس است. درخشش ستارگان بر روی سقف این خودرو احساس نشستن در زیر آسمان پرستاره را به مسافرانش القا می‌کند. 

 رولزرویس با معرفی مجموعه سهیل قصد دارد تا خریداران خود را به داشتن خودروهایی سفارشی و با جزییات مورد علاقه خود تشویق کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر